عشق خواهر برادری

عشق خواهر برادری ، دختر 9 ساله پای برادر معلولش شد +عکس

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1396کد مطلب : 63270زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر بچه کم سن و سال چینی برای آنکه آرزوی برادر بزرگتر خود را برآورده سازد هر روز تلاشی بزرگ انجام می دهد ، عشق خواهر برادری تنها چیزی است او را قادر به چنین کاری کرده است.

عشق خواهر برادری ، دختربچه 9 ساله پاهای برادر معلولش شد

پسر 12 ساله که به دلیل معلولیت از هر دوپا توانایی راه رفتن و حرکت کامل ندارد با تلاش زیبای خواهر کوچکترش می تواند خواندن و نوشتن بیاموزد ، عشق خواهر برادری آنها را هر روز با این شرایط به مدرسه می رساند . 
I'll be his legs' The nine-year-old girl who carries her disabled brother to school every day
عشق خواهر برادری

عشق خواهر برادری زیبا بین دختر و پسر کوچک چینی 

عشق خواهر برادری و تلاش خواهر کوچک تر برای باسواد شدن برادر معلولش

دختر 9 ساله ای اهل جنوب غربی چین با جسم کوچک خود کاری بزرگ انجام می دهد ، علاقه و گره ی محکم خواهر و برادری او را هر روز توانمند کمک به برادر بزرگترش می کند ، تصاویری که در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید نشان می دهد که چطور و از چه مسیر تقریبا پرزحمتی این دختر برادر 12 ساله ی خود را که به دلیل معلولیت قادر به راه رفتن نیست روی کمرش به سمت مدرسه حمل میکند .
عشق خواهر برادری
عشق خواهر برادری
عشق خواهر برادری

تصاویری زیبا از عشق خواهر برادری و دختر 9 ساله ای که هر روز برادر 12 ساله اش را این چنین به مدرسه می برد

"ژو دیگ شوآنگ" نمی خواست برادرش بی سواد بماند برای همین زمانی که مدتها پیش والدین آنها برای ثبت نام پسرشان در مدرسه شک و تردید داشتند او با اطمینان خاطر به آنها گفت که می تواند هر روز برادرش را به مدرسه برده و او را به خانه بازگرداند و این کار را با تمام رضایت و بدون کمک هیچ کسی انجام خواهد داد. 
براساس گزارشات مشخص نیست که برادر "ژو" معلول به دنیا آمده یا بعد از تولد دچار این مشکل شده است .
این خواهر و برادر هر روز باید برای رفتن به مدرسه حدود 500 متر مسافت را طی کنند مسافتی که در تمام طول آن خواهر کوچک تر پاهای برادرش است ، آنها هر دو در یک کلاس و مدرسه درس می خوانند و همین باعث شده تا "ژو" راحت تر به کارهای برادرش رسیدگی کند.

عشق خواهر برادری ، دختر 9 ساله پای برادر معلولش شد +عکس

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : معلول
وبگردی