سحر جعفری جوزانی

رونمایی سحر جعفری جوزانی از عکس کودکی اش

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1397کد مطلب : 68821زمان مطالعه : 2 دقیقه
سحر جعفری جوزانی بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از عکس خندان دوران کودکی اش رونمایی کرد.

عکس خندان سحر جعفری جوزانی در دوران کودکی

سحر جعفری جوزانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی اش به روز کرد و نوشته ای زیر برای این عکس نوشت . این هنرمند کشورمان دختر مسعود جعفری جوزانی کارگردان سرشناس کشورمان است که آثار زیاد و ارزشمندی از او به یادگار مانده است.

عکس زیبایی از کودکی سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی

عکس خندان از دوران کودکی سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:دیشب خواب دیدم کودک هستم و با تمام وجود میخندم...شاید خواب مهمی نبود ، ولی اگر مهم نبود چرا انقدر ذهنم را درگیر کرده بود؟عکسی از کودکی ام پیدا کردم و کنار آینه گذاشتم.همیشه باور دارم (بچه ها خودشان هستند ولی آدم بزرگهای کمی وجود دارند که خودشان باشند)

چند سال پیش با دوربین قدیمی پدرم از کودکان عکس میگرفتم،جالب است بدانید آنها با دیدن دوربین باز هم خودشان هستند.از کودکی عکس گرفتم که سرطان داشت و از ته دل میخندید...در یک بیمارستان کودکی را دیدم که به شدت آزار و اذیت شده بود و با هر صدای پایی زیر میزی چوبی پنهان میشد و ترس در چشمانش موج میزد،وقتی دوربین را دید کوچکترین تغییری در چشمان وحشت زده اش ندیدم...کودک گرسنه ای را دیدم که لبخند بی حالی روی لبانش بود و با چشمهایش به من گفت:چرا عکس می گیری؟؟؟...دیگر عکس نگرفتم،صورت تک تک آنها در ذهنم هست...کودک یتیمی که داستان مینوشت،کودکی که با خانواده اش در پارک بازی میکرد،کودکی که با افتخار نقاشیهایش را به دوستانش نشان میداد،کودکی که گدایی میکرد،کودکی که آواز میخواند،کودکی که...

و یک چیز در همه ی آنها مشترک بود...وقتی می خندیدند با تمام وجود می خندیدند .... (هیچ صدایی زیباتر از شنیدن خنده ی کودکان نیست)

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در کودکی

 سحر جعفری جوزانی

عکس دوران کودکی سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی

عکس کودکی سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در خانواده ای هنرمند متولد شد و اولین بار در سال 65 جلوی دوربین فیلم شیرسنگی به کارگردانی پدرش مسعود جعفری جوزانی رفت.

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی و مادرش

آژانس دوستی اولین کار تلویزیونی سحر جعفری جوزانی به عنوان نویسنده است و بازی در سریال نقطه چین مهران مدیری نقطه عطفی در آغاز فعالیت های تلویزیونی این هنرمند کشورمان است.

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی و پدرش

سحر جعفری جوزانی از عکس دوران کودکی اش رونمایی کرد

4.718
این مطلب مفید بود ؟171
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی