رنگ آمیزی دیوار
رنگ آمیزی دیوار با استفاده از اکلیل یکی از راه هایی است که از طریق آن میتوانید تنوعی در دکوراسیون منزل تان ایجاد کنید.

روش رنگ آمیزی دیوار با اکلیل

وقتی وارد یک خانه میشوید اولین چیزی که بسیار جلب توجه میکند رنگ های به کار رفته در آن خانه است مخصوصا رنگ دیوارها، رنگ دیوارها اگر درست انتخاب شوند تاثیر خوبی روی عناصر دیگر دارند. انتخاب رنگ مناسب و نحوه رنگ آمیزی درست برای دیوارها دو نکته ضروری است و روی دکوراسیون کل منزل تاثیر مثبت دارد، یکی از ایده های متفاوت رنگ آمیزی دیوارها استفاده از اکلیل است که در این بخش از دنیای مد نمناک تکنیک های آن را به شما میگوییم.

رنگ دیوار اکلیلی

رنگ آمیزی دیوار با اکلیل

رنگ آمیزی دیوارهای منزل با اکلیل یکی از روش های ابتکاری است که دیوارهای زیبا و درخشانی به منزل شما میبخشد، با این کار تغییر دکوراسیونی فوق العاده در منزل تان شاهد خواهید بود. شاید با خودتان بگویید بهترین کار این است که همان ابتدا اکلیل را داخل رنگ بریزید و شروع کنید به رنگ آمیز دیوار اما اینطوری اکلیل در رنگ ته نشین میشود و روش خوبی نیست.

از اکلیل های معمولی برای این کار استفاده نکنید زیرا اصلا نمای جالبی به دیوار نمیدهند بلکه باید از رنگ فروشی ها اکلیل مخصوص رنگ دیوار را تهیه کنید تا نتیجه کار ایده آل و بدون نقص باشد.

رنگ اکریلیک برای دیوار

روش اکلیلی کردن دیوار 

هر بار مقدار کمی رنگ را داخل سینی بریزید و به آن اکلیل اضافه کنید بعد از اینکه خوب هم زدید با برس غلطکی سریع دیوار را رنگ امیزی کنید، مقدار زیادی رنگ و اکلیل را مخلوط نکنید زیرا ته نشین میشود باید هر بار مقدار کمی رنگ و اکلیل مخلوط کنید و به رنگ آمیزی دیوار بپردازید.

یکی دیگر از روش های رنگ آمیزی دیوا با اکلیل این است که دیار را رنگ کنید و در حالی که هنوز خشک نشده سریعا اکلیل را با تفنگ اکلیلی به دیوار اسپری کنید.

 

تکنیک های رنگ آمیزی دیوار با اکلیل + عکس

3.633
این مطلب مفید بود ؟249
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی