کشف تریاک

کشف تریاک جاسازی شده داخل بار توت فرنگی در میدان تره بار تهران

تاریخ انتشار : 1 اسفند 1397کد مطلب : 1758زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماموران کلانتری 152 خانی آباد تهران محموله تریاک جاسازی شده در بار توت فرنگی را در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران کشف و ضبط کردند.

کشف تریاک فرنگی در خانی آباد تهران

ایسنا:ماموران کلانتری 152 خانی اّباد، یک محموله تریاک را که در بار توت فرنگی جاسازی شده بود در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران کشف کردند. 

چندی پیش ماموران کلانتری 152 خانی آباد نو از ورود محموله ای مشکوک به میدان میوه و تره بار مرکزی شهر تهران باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند تا همزمان با ورود این محموله برای توقیف آن وارد عمل شوند.

 در تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد که این محموله تریاک قرار است در پوشش بار 300 کیلوگرم توت فرنگی وارد شود که اقدامات تکمیلی در دستورکار قرار گرفت و سرانجام همزمان با ورود این محموله برای توقیف آن و دستگیری مجرمان وارد عمل شدند.

 

تریاک

 کشف تریاک فرنگی

با توقیف محموله توت فرنگی که از جیرفت به سمت تهران بارگیری شده بود. ماموران اقدام به بازرسی از آن کرده و متوجه شدند که بسته های تریاک به طرز ماهرانه ای در میان بسته های توت فرنگی جاسازی شده است. که پس از انتقال این محموله به مقر انتظامی مشخص شد که پنج کیلوگرم تریاک در میان 300 کیلوگرم توت فرنگی جاساز شده است. 

در این زمینه یک نفر نیز توسط ماموران کلانتری 152 خانی آبادنو دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام/م

کشف تریاک جاسازی شده داخل بار توت فرنگی در میدان تره بار تهران

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : مواد مخدر
وبگردی