مدل جوراب زنانه
انواع مدل جوراب و پاپوش زنانه در طرح های مجلسی, بافتنی, ساق بلند, کالجی, ساق کوتاه و...که امسال مد هستند را در نمناک ببینید.

انواع مدل های جوراب زنانه

جوراب های زنانه انواع مدل های مختلفی دارند که هر کدام کاربرد خاصی دارند و در موقعیت های مختلف از آن ها استفاده میشود. مدل جوراب های زنانه عبارتند از جوراب های ساق بلند, ساق کوتاه, مجلسی, پارازین, کالجی, بافتنی, گیپور, زمستانی و ... که در ادامه نمونه هایی از آن ها را مشاهده میکنید.

مدل جوراب زنانه

مدل جوراب زنانه جدید

امروزه بیشتر خانم های جوان و دختر خانم ها برای استایل روزمره شان از مدل جوراب های کالجی و ساق کوتاه استفاده میکنند که با کفش و کتانی قابل استفاده هستند, این مدل جوراب ها امسال مد شدند و بسیار پرطرفدارند.

مدل جوراب زنانه

مدل جوراب زنانه کالجی

مدل جوراب زنانه

مدل جوراب مجلسی زنانه 

پاپوش هایی که خانم ها در خانه و یا مهمانی ها استفاده میکنند رویه کوتاهی دارند که فقط انگشتان را میپوشانند, پاپوش های زنانه مدل های مختلفی دارند از گیپور تا گل گلی که بسیار زیبا هستند.

مدل پاپوش زنانه

مدل پاپوش زنانه روفرشی

جوراب های بافتنی و زمستانی زنانه در انواع ساق بلند و ساق کوتاه وجود داند که خودتان هم میتوانید برای خودتان ببافید و در فصل سرد سال از آن ها استفاده کنید. جوراب های ساق بلند زمستانی تا زیر زانو هستند.

جوراب بافتنی

جوراب بافتنی زنانه ساق بلند

جوراب زنانه

جوراب زنانه و دخترانه جدید 

پاپوش های گیپور و توری بیشتر مجلسی هستند و در جشن ها و مهمانی های خودمانی قابل استفاده اند که نمونه ای از آن ها را در ادامه مشاهده میکنید.

پاپوش مجلسی

پاپوش مجلسی زنانه شیک

مدل جوراب و پاپوش زنانه مد روز و جدید + تصاویر

443
این مطلب مفید بود ؟349
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی