رضا قوچان نژاد ایران

رضا قوچان نژاد به کدام تیم لیگ برتر ایران می رود؟

تاریخ انتشار : 2 دی 1397کد مطلب : 73186زمان مطالعه : 1 دقیقه
رضا قوچپان نژاد مهاجم سابق تیم ملی فوتبال با دو پیشنهاد جدی از لیگ برتر ایران مواجه شده است.

گوچی در آستانه سرخپوش شدن

مشرق: رضا قوچان نژاد، مهاجم سابق تیم ملی و حال حاضر آپوئل قبرس به احتمال زیاد در نیم فصل دوم در لیگ برتر ایران توپ خواهد زد.

مهاجم ایرانی آپوئل قبرس که در این فصل 10 بازی انجام داده و دو گل به ثمر رسانده، بعد از دو نیمکت نشینی متوالی و یک مسابقه دور از فهرست بازی، در دیدار شب گذشته تیمش هم تا پایان مسابقه برابر ارمیس جزو نفرات ذخیره بود تا شایعات جدایی اش از این باشگاه بیش از پیش قوت بگیرد.

قوچان نژاد دو پیشنهاد جدی از لیگ برتر دارد که مربوط به پرسپولیس و تراکتورسازی است و اگر اتفاق خاصی نیافتد به یکی از این دو تیم خواهد پیوست.

برانکو ایوانکوویچ اعتقاد خاصی به بازی قوچان نژاد دارد و می خواهد با جذب این بازیکن خط حمله تیمش را تقویت کند.

تراکتورسازی و پرسپولیس به دنبال رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد به پرسپولیس می رود یا تراکتورسازی؟

از طرفی تراکتورسازان هم که مقدمات بازگشت استوکس را فراهم کردند، هنوز یک جای خالی در خط حمله خود احساس می کنند که قصد دارند آن را با مهاجم سابق تیم ملی پر کنند.

تراکتورسازی با جذب دژاگه، شجاعی و حاج صفی در پنجره تابستانی 4 بازیکن با تجربه تیم ملی در جام جهانی را به خدمت گرفته است و حضور قوچان نژاد در این تیم می تواند این ترکیب را جذاب تر کند.

باید دید در نهایت مهاجم ایرانی آپوئل چه تصمیمی برای آینده فوتبالی خود خواهد گرفت ولی احتمال قریب به یقین قرمزپوش بودن او در نیم فصل دوم در لیگ ایران است.

انتهای پیام/ح.ب

رضا قوچان نژاد به کدام تیم لیگ برتر ایران می رود؟

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
وبگردی