الماس توپ شکل
در روسیه الماس نادر و عجیبی به شکل توپی سیاه و سفید کشف شده است که در حواشی جام جهانی توجه خیلی ها را به خود جلب کرده است.

کشف الماس نادر توپ شکل در روسیه

یکی از پرحواشی ترین اتفاقات این روزها،بازی های جام جهانی می باشند که تعداد بسیار زیادی مخاطب از سرتاسر جهان دارند.همان گونه که می دانید بازی جام جهانی 2018 در کشور روسیه در حال برگزار شدن می باشند و در طی آن حوادث بسیار زیاد و پر حاشیه ایی رخ داد.

برای مثال چند وقت اخیرا مطلبی با عنوان حمله شترمرغ در سیرک به مخاطبان و یا مشاهده سفینه موجودات فضایی در آسمان روسیه از بخش سرگرمی نمناک و سایر اتفاقات دیگر منتشر شدند که توانستند این حواشی را پر رنگ تر کنند.

اما روز گذشته الماسی نادر و به شکل یک توپ در رنگ های سیاه و سفید کشف شد که حاشیه های جام جهانی روسیه را بیشتر نمود.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

الماس زیبا

الماسی به شکل توپی سیاه و سفید

روز گذشته،در یکی از معادن کشور روسیه به نام معدن آلوزا در منطقه "آرخانگلسک" ،الماسی متفاوت و نادر به شکل توپ کشف شد که باعث تعجب همگان نسبت به آن شد و در صفحات مجازی بسیار پر بازدید و همراه با واکنش کاربران بود.این الماس منحصر بفرد و کوچک دارای اندازه 3.5 در 3.2 میلیمتری است و همچنین یک الماس 0.5 عیار می باشد.

به همین دلیل آقای "سرگئی ایوانوف" سرپرست معادن آلوزا این چنین گفت:"با وجود اندازه کوچک این الماس برای ما یک کشف بزرگی محسوب می شود چرا که تاکنون ما الماس های زیادی را کشف کرده ایم و اما تاکنون الماسی به شکل توپ فوتبال را کشف نکرده بودیم و به همین دلیل برای ما یک کشف عجیب و غریب محسوب می شود".

با این وجود کشف این الماس و اتفاقات دیگری که در طی جام جهانی در روسیه رخ داد،نتوانستند باعث پیروزی تیم ملی روسیه شوند و در دیدار آخر تیم ملی روسیه با تیم ملی کشور کرواسی،با نتیجه 4 بر 3 مغلوب تیم کرواسی شدند که باعث خارج شدن آنها از دور مسابقات جام جهانی 2018 شد.

الماس توپی

کشف الماس توپ شکل عجیب

کشف الماس نادر در روسیه به شکل توپ سیاه سفید

513
این مطلب مفید بود ؟130
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : الماس
وبگردی