سحر دولتشاهی
سلکشنی از زیباترین مدل پالتو و مدل مانتوهای اسپرت ، مجلسی و راحتی که “سحر دولتشاهی” در مراسم و جشنواره های مختلف برتن داشته است در دنیای مد نمناک.

سحر دولتشاهی و زیباترین مدل پالتو و مانتوهای بازیگران زن ایرانی

سحر دولتشاهی بازیگر مشهور ایرانی که امسال به عنوان یکی از عوامل فیلم وارونگی روی فرش قرمز جشنواره کن 2016 فرانسه ایستاد و نام خود را به عنوان یکی از زنان ایرانی حاضر در این جشنواره ثبت کرد. به طور کلی در نگاهی جامع به پوشش های مختلفی که این بازیگر زن برای حضورش در مراسم مختلف هنری انتخاب کرده است نوعی یکدستی سبک به چشم می خورد ، سبکی تقریبا مشابه به سبک پوشش مهناز افشار در قالب لایه لایه بودن لباس ها ، از طرفی هم دولتشاهی نسبتا از هر دوسبک اسپرت کلاسیک و مجلسی فانتزی در لباس هایش استفاده می کند و این اصل در تصاویر این بخش نمایان است.

سحر دولتشاهی

عکس زیبای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی خوش تیپ

سحر دولتشاهی

عکس آتلیه ای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

تیپ زیبای سحر دولتشاهی

تیپ و سبک لباس پوشیدن سحر دولتشاهی

بازیگر جسور و پرانرژی سینما و تلویزیون را در پوشش های گوناگون خواهیم دید . اینکه او علاقه مند به شیک پوشی است و برای انتخاب و ست کردن لباس هایش زمان صرف می کند به وضوح نمایان است چرا که با دقت در جزئیات پوشش این خانم بازیگر توجه به تنوع و تناسب دیده می شود. راحتی در لباس هایش از چهره ی سحر پیداست پس قانون آزاد بودن لباس از همین ابتدا مطرح شد. تیپ و پوشش سحر دولتشاهی در اکران فیلم ها و جشنواره ها در عین جذابیت با نوعی راحتی و آزاد بودن اجزای لباس همراه بوده است و این آزادی در لباس سبز رنگ بسیار زیبایی که او برای جشنواره کن 2016 انتخاب کرده بود در نهایت میزان دیده شد.

سحردولتشاهی

سبک لباس های سحر دولتشاهی

 سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره کن 2016

مدل پالتو و مدل مانتوهای سحر دولتشاهی در جشنواره فیلم فجر

در جشنواره فجر امسال سحر دولتشاهی مجموعه ای از متنوع ترین سبک مانتو و پالتوهایش را به نمایش گذاشت ، تنوع در انتخاب جزئیات و اکسسوارها همراه با رعایت قوانین پوشیدگی. یکی از زیباترین پالتوهایی که او در مراسم برج میلاد برتن داشت پالتوی طوسی تیره روشنی بود که از ترکیب چند لایه متناقض در اندازه تکمیل شده بود . نکته قابل توجه در این طراحی جذابیت آن در عین سادگی بود. مانتوی زمستانی مخمل طرح دار دیگر پوشش شیک و زیبای سحرخانم دولتشاهی بود که رنگ قرمز لبه های شال با دکمه روی جیب مانتو ست شده بود. مانتوی دیگر این خانم بازیگر مانتویی با طراحی تقریبا عجیب بود که در قسمت سرشانه با پارچه ای بلند از قسمت پایین مانتو جدا می شد. در مورد این مدل نظرها متفاوت بود به هر حال در لیست پوشش سحر دولتشاهی در جشنواره فیلم فجر قرار گرفت.

سحر دولتشاهی

پوشش زیبای  سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

پالتو سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

مدل پالتو سحر دولتشاهی در مراسم برج میلاد

مانتوی شیک سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

مدل مانتو زمستانی سحر دولتشاهی روی فرش قرمز جشنواره فیلم فجر

سحر دولتشاهی

مدل لباس سحر دولتشاهی در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر

پالتو و مانتوهای سحر دولتشاهی در مراسم و اکران فیلم ها

در میان تصاویری که از حضور سحر دولتشاهی در مراسم مختلف هنری و اکران فیلم های متفاوت منتشر شده است مدل هایی زیبا از مانتو و پالتوهای خانم بازیگر ایرانی به چشم می خورد که برایتان جمع آوری کردیم.

سحر دولتشاهی

تیپ سحر دولتشاهی

پالتو سحر دولتشاهی

مدل پالتو سحر دولتشاهی در عکسی از او و ترانه علیدوستی

 سحر دولتشاهی

مدل مانتو تابستانی شیک سحر دولتشاهی

پالتوی شیک

پالتوی شیک و ساده سحر دولتشاهی

مانتوی مجلسی

مانتوی مجلسی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

تیپ اسپرت سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

مانتو سحر دولتشاهی در اختتامیه جشنواره فجر

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

مانتوی سحر دولتشاهی با الگو و مدل شیک

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی  و مهناز افشار

 

 

سحر دولتشاهی ، مدل مانتو و پالتوهای مجلسی و اسپرت سحر دولتشاهی

3.5104
این مطلب مفید بود ؟7232
منبع : نمناک /ن
وبگردی