تينا آخوند تبار
تینا آخوند تبار و سوشا مکانی کری خوانی بازیگران پرسپولیسی و استقلالی را ادامه دادند. سوشا مکانی و تینا آخوند تبار در کنار جواد عزتی و شاهرخ استخری این روزها درفیلم آن آواز غمناک ایفای نقش می کنند.

تینا آخوند تبار و سوشا مکانی در فیلم «آن آواز  غمناک» همبازی شدند . سوشا مکانی در کنار تینا آخوندتبار عدد 6 را نشان داده اند تا برای استقلالی ها کری بخوانند.

عکس تینا آخوند تبار
 
کری خوانی پرسپولیسی

در سال 94 با بازی در فیلم "آن آواز غمناک" به کارگردانی آرش سنجابی به صورت رسمی وارد حرفه بازیگری نیز شد. او در این فیلم نقش یک خبرنگار را بازی کرده است. جواد عزتی، شاهرخ استخری و تینا آخوندتبار از دیگر بازیگران این فیلم بودند.

 فیلم «آن آواز  غمناک» به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی هم اکنون در رستورانی در منطقه فرحزاد در حال تصویربرداری است

جواد عزتی، شاهرخ استخری، تینا آخوندتبار، چکامه چمن ماه، آیدا کیخایی، کیمیا بابائیان، مهدی محرابی و (با معرفی) مهدی الیاسی و (با حضور) سوشا مکانی دروازه بان فعلی تیم پرسپولیس بازیگران اصلی این فیلم هستند که از این بین بابائیان و محرابی به تازگی به گروه بازیگران پیوسته اند و با انجام تست گریم نهایی مقابل دوربین سنجابی رفتند.«آن آواز غمناک» داستان دو دوست قدیمی را روایت می کند که هر دو ازدواج کرده اند. آن دو وارد رابطه ای پنهانی با زنی دیگر هستند و در ادامه داستان دست به کاری می زنند که دردسر بزرگی را برایشان به وجود می آورد... .

عکس بازیگران
 
تینا آخوند تبار و جواد عزتی
 
سوشا مکانی و تینا آخوند تبار

کری خوانی های تینا آخوند تبار و سوشا مکانی + تصاویر

1.7108
این مطلب مفید بود ؟3771
منبع : نمناک /ن
وبگردی