خنک کننده کفش پاناسونیک
شرکت پاناسونیک اختراعی جدید را به ثبت رسانده به نام دستگاه خنک کننده کفش که می تواند بوی بد پا را به راحتی و بدون هیچ دردسری از بین ببرد.

خلاصی از بوی بد کفش ها با خنک کننده کفش!

یکی از بدترین اتفاقات ممکنی که می تواند برای هر انسانی رخ بدهد،بوی بد کفش است که حاصل تعرق پا و بخار شدن آن داخل کفش است که می تواند منجر به بوی بد کفش و پا تبدیل شود.

برای مثال شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بعد از یک روز سخت به خانه می آیید و بدون آنکه وقت کنید تا به حمام بروید یا پاهایتان را شستشو دهید،فورا آماده بشوید تا به یک مهمانی بروید.اما بعد از رفتن به مهمانی خودتان بوی بسیار بد جوراب هایتان را احساس خواهید کرد و از بوی بد پاهایتان یقینا شرمنده خواهید شد.

اما لازم است بدانید که این بوی بد و زمخت به مرور زمان می تواند بیشتر شود چرا که اگر شما تنها از یک کفش استفاده کنید،کفش بوی بیشتری را روزانه به خود جذب خواهد کرد و در نتیجه بوی زمخت آن بیشتر و بیشتر خواهد شد.

اما دیگر نگران این اتفاق نباشید! شرکت بزرگ پاناسونیک از اختراع جدید خود خبر داد که می تواند این مشکل را حل سازد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی خواهیم گفت.

اختراع خنک کننده کفش

خنک کننده کفش اختراع جدید شرکت پاناسونیک 

از بین بردن بوی بد پا و کفش با خنک کننده کفش جدید

اگر شما دنبال راهی برای جدایی از بوی بد کفش هایتان هستید،دیگر جای هیچ نگرانی نیست!شرکت پاناسونیک در آخرین سخنرانی خود از دستگاهی جدید به نام "MS-D100" رونمایی کرد که این دستگاه قدرتمند توانایی خنک کردن و رفع بوی بد و زمخت کفش ها را دارد و می تواند برای شما که به بوی بد و زمخت علاقمند نیستید،بسیار کاربردی باشد.

استفاده از این دستگاه بسیار آسان است بطوریکه باید دستگاه را همانند تصاویر وارد کفش خود نمایید وسپس دکمه پاور آنرا بفشارید تا دستگاه بصورت کاملا اتوماتیک شروع به رفع بوی بد و زمخت کفش هایتان نماید.

اختراع جدید پاناسونیک

از بین بردن بوی بد پا با دستگاه خنک کننده کفش

خنک کننده کفش برای رفع بوی بد پا اختراعی از پاناسونیک

گفتنی است که این دستگاه دارای دو حالت است. در حالت اول ، دستگاه به مدت 5 ساعت روشن خواهد بود و پاکسازی و رفع بوی زمخت را انجام خواهد داد.

اما در حالت دوم،دستگاه به مدت 7 ساعت روشن خواهد ماند و با بوی بد و زمخت تعرق موجود در کفش مبارزه خواهد کرد.

در هر دو حالت این دستگاه،می توانید در طول شب از آن استفاده نمایید و تا قبل از بیدار شدن شما کار آن تمام شده باشد.

بوگیر کفش

رفع بوی بد پا با خنک کننده کفش

همچنین این دستگاه بی نظیر را می توانید هم بصورت اتصال برق مستقیم و هم به طریق باتری داخلی آن استفاده نمایید .

طبق گفته شرکت پاناسونیک ، این دستگاه از تاریخ 20 سپتامبر سال جاری عرضه بازار خواهد شد و هنوز در مورد قیمت این دستگاه،حرفی به میان نیامده است.

رهایی از بوی بد کفش با خنک کننده پاناسونیک ! + عکس

4.224
این مطلب مفید بود ؟204
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : بوی کفش
وبگردی