آدم فضایی
مدتها قبل بود که دندان هایش شروع به خرد شدن کردند و شنوایی اش را از دست داد و حالا او یک آدم فضایی زنده ساکن روستایی در جنوب غرب چین است.

 اختلالی که مرد را شبیه یک آدم فضایی کرده است

"زیا یوآنهای" مرد 53 ساله که در یکی از روستاهای چونگ کینگ در جنوب غربی چین با یک ناهنجاری عجیب زندگی می کند به مرور زمان چهره اصلی خود را از دست داده و شبیه موجودات تخیلی فضایی شده است و خانواده ی وی امیدوارند که با انجام جراحی های صورت این مشکل برطرف شود.

مردی شبیه آدم فضایی

آدم فضایی

عکس مردی شبیه آدم فضایی در چین

هیپرپلازی چیست که "یوآن های" را شبیه آدم فضایی ها کرده است

اختلال هیپرپلازی عامل اصلی ناهنجاری در چهره این مرد چینی است . سلول ها در پاسخ به تغییرات محیط اطرافشان می توانند خود را تغییر دهند. هیپرپلازی یکی از این پاسخ ها است. هیپرپلازی به معنی افزایش تعداد سلول ها است. هیپرپلازی زمانی رخ می دهد که جمعیت سلولی قابل تکثیر باشد. ممکن است هیپرپلازی همراه با هیپرتروفی و اغلب در پاسخ به همان محرک ها رخ دهد. هیپرپلازی می تواند فیزیولوژیک یا پاتولوژیک باشد درواقع یعنی هم می تواند در شرایط طبیعی بدن و در انسان سالم رخ دهد و هم در شرایط آسیب شناختی و بیماری.

صورت شبیه آدم فضایی

آدم فضایی

اختلال هیپرپلازی مرد چینی را شبیه آدم فضایی ها کرد

 " زیا یوآنهای" در این مدت به دلیل رشد غیرطبیعی سلول های صورتش علی رغم از دست دادن تناسب و فرم صورت دچار خرد شدگی دندان ها و کم شنوایی شدید شده است. برادر بزرگتر او می گوید:این اختلال در دوران بزرگسالی در چهره برادرم بروز کرده و روز به روز بیشتر شد اما از انجایی درمان این مشکل بسیار گرانقیمت است ما توانایی انجام آن را نداشتیم و همین باعث شد که برادرم امروز به این شکل دچار مشکل شود.

آدم فضایی ناشنوا که در یک روستا زندگی می کند! + عکس

4.128
این مطلب مفید بود ؟235
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی