رضا شفیعی جم
رضا شفیعی جم بازیگر کشورمان روز گذشته در برنامه فرمول یک به شایعه ازدواج با ماهایا پطروسیان و افشای ماجرای جدایی اش واکنش نشان داد.

گلایه های رضا شفیعی جم در برنامه فرمول یک

رضا شفیعی جم بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته 11 مهرماه 97 مهمان علی ضیاء در برنامه فرمول یک شد. گفتگوی علی ضیاء با رضا شفیعی جم به ماجرای جدایی این هنرمند و شایعه ازدواجش با ماهایا پطروسیان رسید و رضا شفیعی جم با عصبانیت به این موضوع واکنش نشان داد.

صفحه رسمی برنامه فرمول یک با انتشار عکسی واکنش رضا شفیعی جم به ماجرای جدایی و ازدواج با ماهایا پطروسیان را منتشر کرد.

واکنش رضا شفیعی جم به افشای ماجرای جدایی اش

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم و علی ضیاء در برنامه فرمول یک

رضا شفیعی جم در برنامه فرمول یک درخصوص افشای ماجرای جدایی اش گفت :  مسئله ازدواج و جدایی من بدون اجازه روی بیلبورد است. این کار قشنگی نیست. البته برای من نه بیشتر برای طرف مقابل. برخی سایتها هنوز برنامه «شام ایرانی» را بالا می گذارند. من بازیگرم وبازیگری کارم است و این کارها خوب نیست. آن بخش از مصاحبه من هم قرار بود از برنامه حذف شود اما کم لطفی کردند و حذف نشد. عیبی ندارد اما ای کاش ادامه ندهند.

صحبت های رضا شفیعی جم درباره شایعه ازدواج با ماهایا پطروسیان

رضا شفیعی جم

صحبت های جنجالی رضا شفیعی جم در برنامه فرمول یک

رضا شفیعی جم در برنامه فرمول یک درباره این شایعه گفت :خانم ماهایا پطروسیان به من زنگ زد و خیلی ناراحت بود. می گفت به من زنگ می زنند و می گویند تو شفیعی جم را در زندگی مشترک اذیت کرده ای! ولی ما که اصلا زن و شوهر نبودیم و شاید نقشش را بازی کردیم اما مردم اشتباه گرفته اند.

من راضی به این شرایط نیستم و دوست دارم مردم پیگیر کارهایم باشند. اگر حاشیه می خواهید من خودم می آیم و همه چیزم را می گویم. آدم بی حیایی هستم ما این همه گریم می کنیم و نویسندگی می کنیم تا لایه های زیبایی از انسان را نشان بدهیم تا مردم دچار افسردگی نشوند. اما این حواشی جز بار منفی و افسردگی چیزی ندارد.

مردم ما افسرده اند و همه دنبال خبرهای دزدی و اختلاس هستند. اما آدمهای نیکوکار هم هستند؛ اینها را هم دنبال کنید.

رضا شفیعی جم و ماهایا پطروسیان

رضا شفیعی جم و ماهایا پطروسیان در فیلم زن بدلی

شایعه ازدواج رضا شفیعی جم و ماهایا پطروسیان از مدتها قبل در فضای مجازی شکل گرفت و ماهایا پطروسیان آن را تکذیب کرده بود اما این ماجرا آنقدر ادامه پیدا کرد که رضا شفیعی جم در یک برنامه زنده تلویزیونی درباره آن صحبت کرد و به صراحت این ماجرا را تکذیب کرد.

رضا شفیعی جم و ماهایا پطروسیان

رضا شفیعی جم همبازی ماهایا پطروسیان در فیلم زن بدلی

رضا شفیعی جم بازیگر سریال های طنز تلویزیون در میان مردم بیشتر با نقش بامشاد در سریال نقطه چین شناخته میشود .

رضا شفیعی جم

رضا شفیعی جم بازیگر سریال های طنز

عصبانیت رضا شفیعی جم از یک شایعه و افشای ماجرای جدایی اش!

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی