سحر قریشی و مهدی طارمی

تکذیب ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی دراینستاگرام بازیگر

تاریخ انتشار : 14 آذر 1396کد مطلب : 60799زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماجرای ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی با واکنش هر دو چهره مشهور دنیای هنر و ورزش منتفی شده بود که احمد ایراندوست پستی جدید در اینستاگرام منتشر کرد که با حاشیه هایی همراه بود.

هنرپیشه معروف راز ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی را برملا کر؟

خبر ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد و با واکنش تند این دو چهره سرشناس مواجه شد. این ماجرا که با یک پست در توئیتر مهدی طارمی آغاز شد ، بعد از یک روز با واکنش شدید برادر سحر قریشی و مهدی طارمی تقریبا منتفی شده بود اما با انتشار پستی توسط یک بازیگر مشهور ماجرای ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی دوباره سوژه رسانه ها شد.

چرا شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی دوباره قوت گرقت

احمد ایراندوست با انتشار تصویری از سحر قریشی در لباس عروسی که مربوط به یک فیلم است، پستی منتشر کرد و در آن ازدواج او را با شخصی به نام مهدی تبریک گفت که ذهن ها را به سمت مهاجم پرسپولیس می برد.

سحر قریشی

ماجرای تازه ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

احمد ایران دوست بازیگر تلویزیون با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:"به به بالاخره خواهرمون رو تو لباس عروس میبینیم اونم با کی ......داداش تبریک پرچم رفت بالاتر مبارکه انشالله داش مهدی"

سحر قریشی

شایعه یا واقعیت ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی 

اما دقایقی بعد این پست جنجالی را پاک کرد و متنی دیگر را جایگزین متن قبلی این تصویر در اینستاگرامش کرد و نوشت:"متاسفم برای بسیاری از خبرگزاریها و سایتهای معتبر که با نشر اکاذیب دروغ ازدواج و مرگ و میر و و باعث حرف و حدیث برای دوستان ما میشوند و بر اساس اعتبار انها ما رو هم دچار اشتباه میکنند طرفداران پرسپولیس بسیار خویشتندار تر از این حرفها هستند از سحر قریشی هم معذرت بابت درج خبر کذب رسانه ای ....خواهشا پیگیری کنید عامل نشر این اکاذیب رو"

تکذیب ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی دراینستاگرام بازیگر

3.777
این مطلب مفید بود ؟5720
وبگردی