کيک تزيين
انتشار تصاویر کیک های تزیین شده به شکل حیوانات واقعی که با نهایت هنرمندی انجام شده بود با واکنش هایی در فیس بوک همراه شد.

مدل های جنجالی کیک های تزیین شده به شکل حیوانات در فیس بوک

با نگاه کردن به این کیک های تزیین شده متوجه خلاقیت طراح انها خواهید شد و هیچ نیازی به توصیف کار نیست. " هانا ادواردز" خانمی که با انتشار تصاویر زیبایی از تزیین کیک به شکل حیوانات در فیس بوک مورد حمله کامنت های گوناگون کاربران اینترنت قرار گرفت یکی از بهترین های این رشته است.

تزیین کیک

طراحی ایده های جالب تزیین کیک

تصاویر به خوبی گویای این نکته هستند که شباهت بین مدل و واقعیت کمی بیش از حد باور است. این خانم هنرمند 6 ماه برای طراحی مدلهای ارئه شده زمان صرف کرده است . " هانا " 33 ساله می گوید:مدتها پیش زمانی که تصمیم به این کار گرفتم بسیاری از اطرافیان مرا سرزنش کردند و گفتند این هنر من به ضرر حیوانات است چرا که در نهایت با چاقو خرد خواهند شد و به همین علت هم در فضای مجازی مرا با عنوان ضد حقوق حیوانات معرفی کردند در حالی که من تصویر و نگرشی کاملا متفاوت برای خلق این آثار داشته ام و هیچ هدفی برای افزایش خشونت علیه حیوانات در ذهنم نبوده است . شما تنها باید با برش زدن آن به فکر لذت خوردن کیک باشید نه چیز دیگر و در این مورد واقع بینانه عمل کنید. جالب است بدانید که علی رقم هزاران پیام مخالف انتشار این تصاویر فیس بوک انها را حذف نکرده است .

کیک تزیین شده

کیک تزیین شده به شکل پنگوئن

کیک تزیین شده

کیک تزیین شده به شکل حیوانات

تزیین کیک

تزیین کیک در خانه

تزیین کیک

ایده ی تزیین کیک در فیس بوک

تزیین کیک

تزیین کیک به شکل اسب

تزیین کیک

تزیین کیک سه بعدی برای جشن تولد و میهمانی

زیباترین تزیینات کیک

زیباترین تزیینات کیک برای کودکان به شکل حیوانات اهلی و وحشی

 تزیین کیک

تزیین کیک به شکل سگ

کیک تزیین ، تزیین کیک به شکل حیوانات اهلی و وحشی + تصاویر

4.749
این مطلب مفید بود ؟463
منبع : بخش آشپزی نمناک/ن
برچسب : مدل کیک
وبگردی