سام اصغری

نامزدی جنجالی بریتنی اسپیرز و سام اصغری + تصاویر

تاریخ انتشار : 1 دی 1395کد مطلب : 41346زمان مطالعه : 2 دقیقه
سام اصغری با انتشار عکسی دونفره از خودش و بریتنی اسپیرز در اینستاگرامش به شایعات قوت بخشید اما خیلی زود بعد از جنجال های فضای مجازی این عکس را پاک کرد.

نامزدی بریستنی اسپیرز با سام اصغری مدلینگ جوان ایرانی

وب سایت های بریتانیایی هفته ی گذشته با انتشار عکسی از بریتنی خواننده و رقاص مشهور در کنار پسر مدل ایرانی با جملاتی که اطمینانی در ان نبود از رابطه دوستی و یا نامزدی این دو چهره نوشته بودند اما روز یکشنبه بازهم دوربین ها تصاویری از سام و بریتنی در کنار هم شکار کرد تا به تمام این حدسیات قوت ببخشد.

سام اصغری و بریتنی اسپیرز

سام اصغری و بریتنی اسپیرز

تصاویر منتشر شده از قرار جدید سام اصغری و بریتنی اسپیرز

سام اصغری کیست و چه رابطه ای با بریتنی اسپیرز دارد؟

سام اصغری پسر جوان مدلینگ ایرانی که مربی بدنسازی است و چندی پیش وارد عرصه بازیگری و مدلینگ شده است در کلیپ های اخیر این خواننده هالیوودی حضور داشته و رفت و امدهای آنها به صورت صمیمی برای ضبط کلیپ هم جلب توجه می کرد.

سام چندی پیش عکسی از خود و بریتنی اسپیرز در اینستاگرام منتشر کرد، ولی پس از آنکه دنبال کننده ها نظراتی در مورد اینکه آنها به طو رمانتیک به هم مربوط هستند را نوشتند، وی آن عکس را فورا از صفحه شخصی خود حذف کرد. این عکس جنجالی نشان می داد که انها برای صرف شام با هم به رستورانی ژاپنی رفته اند . این دو در یک قرار به صرف شام رمانتیک در رستوران گیو-کاکو باربکیو ژاپنی مشاهده شدند.

سام اصغری و بریتنی اسپیرز

عکس جنجالی سام اصغری و بریتنی اسپیرز در اینستاگرام

 دیلی میل نوشت :بریتنی اسپیرز با مردان بسیاری رابطه دارد اما نظر او در مورد سام اصغری چیز دیگری است و در صحبتهایش با دوستان صمیمی اش نشان می دهد که تصمیم او برای نامزدی با این مدلینگ جوان ایرانی جدی است.

 سام اصغری یک مربی شخصی در باشگاه رویا آموزش شخصی در لس آنجلس است.

سام اصغری و بریتنی اسپیرز

 این اولین بار نیست که این پسر ایرانی در یک موزیک ویدئو خارجی حضور پیدا کرده است، او همچنین در یکی از آهنگ های گروه فیفت هارمونی که اوایل سال 2016 منتشر شده بود نیز حضور داشت.

سام اصغری , رابطه بریتنی اسپیرز با پسر ایرانی + عکس

3.892
این مطلب مفید بود ؟6923
منبع : بخش ترجمه نمناک /ن
وبگردی