عکس نوزاد

حرکت جالب نوزاد لحظه بعد از تولد با دیدن مادرش +عکس

کد مطلب : 54157تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
عکس نوزاد و مادرش که لحظاتی بعد از زایمان توسط یکی از پزشکان اتاق عمل گرفته شده بود صحنه ی زیبایی را نشان می داد که عشق مادر و فرزندی را به تصویر می کشید.

عکس زیبای عشق مادر و نوزاد لحظاتی بعد از تولد

ارتباط قوی عاطفی بین مادر و فرزندش نیاز به توضیح و تشریح ندارد رابطه ای که شاید قوی ترین احساس عشق را بتوان در آن دید. گاهی عکس نوزاد در لحظه بعد از تولد صحنه های زیبایی بین مادر و نوزادش شکل می دهد که می تواند به عنوان زیباترین عکسهای یادگاری ثبت شوند مثل تصویری که یکی از پرستاران در اتاق عمل بعد از به دنیا آمدن یک نوزاد دختر گرفت و منتشر کرد.

عکس نوزاد

عکس زیبا از صحنه ی جالب اولین دیدار نوزاد و مادرش

 عکس زیبای نوزاد دختر و مادرش لحظه بعد از زایمان

نوزاد دختر بلافاصله بعد از تولد صورت مادرش را بوسید ، "رایبرو" در یکی از بیمارستان های برزیل با جراحی سزارین به دنیا امد ، پزشکانی که در اتاق عمل حاضر بودند عکسی از لحظه تولد او به درخواست مادرش گرفتند و بعد از تمیز کردن نوزاد او را کنار صورت مادرش گذاشتند .

نوزاد به محض نزدیک شدن به صورت مادرش عکس العملی از خود نشان داد که تمام حاضرین در اتاق عمل را جذب خود کرد.

عکس نوزاد

عکس بسیار زیبا از نوزاد دختر و مادرش لحظه ای بعد از زایمان

نوزاد زمانی که کنار صورت مادرش قرار گرفت دست خود را به حالت در آغوش گرفتن روی صورت مادر انداخت و دهانش را درست مثل بوسیدن به صورت مادرش نزدیک کرد."براندا" 24 ساله مادر این نوزاد می گوید:هر گز نمی توانم زیبایی آن لحظه را فراموش کنم ، حس بسیار خوبی بود و دخترم برای اولین بار مرا درآغوش گرفت.

عکس نوزاد

عکس لحظه تولد این نوزاد دختر با جراحی سزارین

 

حرکت جالب نوزاد لحظه بعد از تولد با دیدن مادرش +عکس

4.6279
این مطلب مفید بود ؟25425
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی