علی مشهدی

جشن تولد علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی

تاریخ انتشار : 19 مهر 1396کد مطلب : 57897زمان مطالعه : 1 دقیقه
علی مشهدی بازیگر و کمدین برنامه خندوانه در سالروز تولدش با حضور دوستانش و کیکی که برای تولدش تدارک دیده بودند غافلگیر شد.

سوپرایز علی مشهدی در سالروز تولدش

علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی فعالیت رسمی خود در عرصهٔ نویسندگی را با نوشتن متن های چند آیتم از برنامه ساعت خوش در سال 74 آغاز کرد و در برنامه خندوانه به عنوان یکی از برترین کمدین ها بیشتر شناخته شد. این نویسنده مطرح کشورمان در سالروز تولدش توسط دوستانش غافلگیر شد و تصاویری از این غافلگیری را در صفحه اینستاگرامش با مردم به اشتراک گذاشت.

علی مشهدی

جشن تولد 45 سالگی علی مشهدی

علی مشهدی با انتشار این تصاویر در اینستاگرامش نوشت:سلام دوستان جان امشب دوبار بدجور غافلگیر شدم اول یه دسته گل از طرف آقای علیرضا مسعودی .بله علیرضا مسعودی همنام خودم به دستم رسید بابت تولدم .ودومی اومدم خونه و جمعی از دوستان که در عکس می بینید با کیک و گل و کادو بهم حمله کردن .تولدم مبارک.

علی مشهدی

جشن تولد 45 سالگی علی مشهدی

علی مشهدی

کادوی جشن تولد 45 سالگی علی مشهدی

علی مشهدی

 علی مشهدی با تصویری از پدر و مادرش

علیرضا مسعودی نویسنده و فیلنامه نویس سریال های طنز تلویزیونی در 19 مهر سال 1351 در شهر مشهد بدنیا آمده و کار نویسندگی را با نوشتن متن های چند آیتم از برنامه ساعت خوش در سال 1374 شروع کرد و در طول این سال ها، داستان و فیلنامه سریال هایی چون کوچه اقاقی ها، طنز آشتی کنان، یک و نیم هفته، سریال سه در چهار و بخش هایی از سریال ارث بابام، سریال آقا و خانم سنگی را نوشته است. به گفته خودش او یک نویسنده غریزی است.

علی مشهدی

 علی مشهدی در کنار رامبد جوان

علی مشهدی

 علی مشهدی در کنار امیر کربلایی زاده

جشن تولد علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی

59
این مطلب مفید بود ؟90
برگرفته از صفحه شخصی علی مسعودی / م.ف
برچسب : علی مسعودی
وبگردی