علی کریمی

علی کریمی به باشگاه پرسپولیس نزدیک شد!

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1397کد مطلب : 69050زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی کریمی هافبک ملی پوش تیم فوتبال سپاهان که روز گذشته از جمع زرد پوشان جدا شد مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

خداحافظی علی کریمی از هواداران سپاهان

علی کریمی بعد از طی کردن یک فصل کابوس وار در سپاهان اصفهان و از دست دادن جام جهانی روسیه، از جمع طلایی پوشان اصفهان جدا شد. کریمی با حضور در دفتر باشگاه سپاهان و گفتگو با مسعود تابش و امیر قلعه نویی اظهار کرده تمایلی به ماندن در این تیم ندارد. باشگاه نیز با جدایی او توافق کرده است.

سپاهان اصفهان

جدایی علی کریمی از سپاهان 

کریمی که ماحصل آکادمی باشگاه سپاهان است، بعد از دو سال فعالیت از دیناموزاگرب کرواسی به سپاهان بازگردانده شد اما حضورش در این تیم یک سال بیشتر به طول نینجامید.

علی کریمی که از بازیکنان مورد علاقه کی روش در تیم ملی بود، در آستانه جام جهانی به دلیل مصدومیت از تیم ملی دور ماند و مسافر روسیه نشد،اما با توجه به عدم حضور این بازیکن در سپاهان برخی شنیده ها حاکی از آن است که کریمی مورد توجه برانکو و پرسپولیس قرار گرفته و به احتمال فراوان به زودی شاهد مذاکره سرخپوشان با این بازیکن خواهیم بود.

پرسپولیس

احتمال پیوستن علی کریمی در پرسپولیس 

علی کریمی , گزینه جایگزین کمال کامیابی نیا در پرسپولیس

از آنجایی که جدایی چند سرخپوش از پرسپولیس قطعی شده و احتمالا یکی دو بازیکن دیگر هم مثل کمال کامیابی نیا از جمع شاگردان برانکو جدا خواهند شد، حالا هواداران این تیم بسیار ناراحتند. تعدادی از هواداران حتی امروز تجمعی برگزار کردند و طی آن به گرشاسبی حرف هایشان درباره جذب بازیکن را زدند. آنها خواهان این بودند به جای نفراتی که جدایی شان قطعی شده، بازیکنان خوبی اضافه شوند و حالا مسئولان باشگاه درصدد تحقق خواسته هوادارانند.

جدایی علی کریمی از سپاهان

کوچ علی کریمی از سپاهان

یکی از بازیکنانی که مورد نظر باشگاه پرسپولیس قرار گرفته، علی کریمی است؛ هافبک ملی پوش سپاهان در لیگ هفدهم که در آستانه رفتن به روسیه به دلیل مصدومیت نتوانست همراه شاگردان کی روش باشد و با بدشانسی جام جهانی را از دست داد. کریمی که قراردادش با سپاهان به پایان رسیده و بازیکن آزاد محسوب می شود، گزینه اصلی مسئولان پرسپولیس برای جایگزینی کمال کامیابی نیا است و باید دید آیا مذاکرات انجام شده با او نتیجه ای در بر خواهد داشت یا خیر.
کریمی در صورت توافق با پرسپولیس یا باید نیم فصل در این تیم فقط تمرین کند و از ادامه فصل به جمع شاگردان برانکو اضافه شود ویا اینکه نیم فصل در تیم دیگری توپ بزند و از نیم فصل دوم به پرسپولیس بیاید که این مساله کار او را بسیار سخت خواهد کرد.

علی کریمی به پرسپولیس نزدیک شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از برنا / ورزش سه/ ر
برچسب : علی کریمی
وبگردی