عزت الله انتظامی

شب یلدا در خانواده عزت الله انتظامی چگونه میگذرد؟!

تاریخ انتشار : 30 آذر 1396کد مطلب : 61687زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجید انتظامی پسر عزت الله انتظامی در یک گفتگو از آخرین وضعیت جسمانی پدرش گفت و از برگزاری مراسم شب یلدا در منزل پدری اش صحبت کرد.

آخرین وضعیت جسمانی عزت الله انتظامی

مجید انتظامی هنرمند کشورمان پسر یکی از بزرگ مردان سینمای ایران است که حضورش در سینما به چیزی حدود 50 سال میرسد. مجید انتظامی پسر این هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره وضعیت جسمانی پدرش گفت و از شب یلدای منزل عزت الله انتظامی صحبت کرد.

آخرین وضعیت جسمی عزت الله انتظامی از زبان پسرش

مجید انتظامی پیشکسوت عرصه موسیقی درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت:بالاخره سن که بالا می رود فراز و نشیب های خاص خود را دارد اما من با تمامی این سختی ها می سازم.

وی در مورد وضعیت جسمانی عزت الله انتظامی در همین راستا ادامه داد:حال پدر نیز خدا را شکر خوب بوده و رو به راه است. مشکل خاصی ندارد البته برخی مشکلات سطحی وجود دارد که آن هم به واسطه کهولت سن بوده و خوشبختانه جدی نیست.

عزت الله انتظامی و پسرش

عزت الله انتظامی و پسرش مجید انتظامی

آهنگساز فیلم "روز واقعه" درباره احتمال حضور دوباره آقای بازیگر در سینما اضافه کرد:پدر این روزها بیشتر مشغول کتاب خواندن و تماشای تلویزیون است و فعلاً برای بازیگری برنامه خاصی را پیش رو ندارد.

آهنگساز فیلم سینمایی "آژانس شیشه ای" درباره برگزاری مراسم شب یلدا در خانواده انتظامی تصریح کرد:ما طبق معمول در آغاز سال نو و شب یلدا در خانه پدر جمع شده و به گفت وگو و شوخی و حرف زدن می پردازیم. هر کداممان از خانه غذا و یا وسیله ای به خانه پدر آورده و شب یلدا را دور هم سپری می کنیم.

انتظامی با آرزوی خوبشختی برای تمام مردم ایران خاطرنشان کرد:امیدوارم همه شب های ما شب یلدا باشد و همواره مناسبت و دلیلی برای جشن گرفتن داشته باشیم تا کمی سبک بال شویم. آرزو می کنم گرفتاری های روزمره تمام هموطنانم الخصوص مردم عزیز کرمانشاه که این روزها سختی های زیادی را تحمل می کنند نیز به زودی بر طرف شود.

زندگینامه کوتاهی از عزت الله انتظامی پدر مجید انتظامی

در سال 1347 با بازی در فیلم « گاو » به کارگردانی داریوش مهرجویی وارد عرصه سینما شد. انتظامی در سال 1348 تصمیم به کسب تجربه آکادمیک گرفت و توانست بدون کنکور وارد دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته تئاتر شود. پس از فراغت از تحصیلات دانشگاهی، در حدود سال های 1353-1352 به تدریس رشته تئاتر در دانشکده هنرهای زیبا و دانشگاه الزهرا (س)کنونی پرداخت.وی سال ها در خدمت تئاتر و سینما بوده و آثار بسیار ارزنده ای از خود به جا نهاده است.

عزت الله انتظامی

عزت الله انتظامی هنرمند پیشکسوت کشورمان

انتظامی پدر مجید انتظامی آهنگساز است. او که کارمند رسمی وزارت بهداری بود، در سال 1338 به همت رئیس اداره هنرهای زیبای وقت به آن اداره منتقل شد و همزمان کار تولید تئاترهای تلویزیونی را به عنوان بازیگر و کارگردان آغاز کرد.

شب یلدا در خانواده عزت الله انتظامی چگونه میگذرد؟!

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از خبرگزاری میزان _ همشهری آنلاین / م.ف
وبگردی