مرجانه گلچین

هنرمندان در جشن تولد مرجانه گلچین + تصاویر

تاریخ انتشار : 4 اسفند 1397کد مطلب : 5964زمان مطالعه : 1 دقیقه
جشن تولد مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر از جمله فاطمه گودرزی و شهره سلطانی برگزار شد.

جشن تولد مرجانه گلچین با حضور بازیگران

مرجانه گلچین بازیگر سریال های طنز سینما و تلویزیون امسال با سریال جدیدی مهمان نوروزی تلویزیون میشود. خانم بازیگر در دومین روز از اسفندماه متولد شد و امسال جشن تولدی باشکوه تر در کنار دوستان بازیگرش گرفت.

جشن تولد 50 سالگی مرجانه گلچین با حضور جمع گسترده ای از بازیگران و هنرمندان برگزار شد که در ادامه تصاویری از آنها را مشاهده میکنید.

جشن تولد باشکوه مرجانه گلچین

مرجانه گلچین 2 اسفند 1347 در رشت متولد شد و بازیگری را از سال 64 در تلویزیون آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت. این بانوی هنرمند امسال با سریال کمدی مر قانون مهمان نوروزی خانه های مردم در تلویزیون است.

جشن تولد مرجانه گلچین

بانوان هنرمند در جشن تولد مرجانه گلچین

شهره سلطانی بازیگر کشورمان عکس هایی از جشن تولد مرجانه گلچین را به اشتراک گذاشت و نوشت : تولد مرجانه جان رفیق سالهای دورم که با هم خاطرات خوبی داریم . آرزو میکنم همیشه لبت خندان و روزگارت شیرین و خوش باشه ( دیدار همکاران و دوستان عزیز همیشه خوب و قشنگه )

جشن تولد مرجانه گلچین

شهره سلطانی و فاطمه گودرزی در جشن تولد مرجانه گلچین

فاطمه گودرزی ، شهره سلطانی ، الهام صفوی زاده ، افسانه چهره آزاد ، علیرضا خمسه ، محمود عزیزی و ... از جمله هنرمندان حاضر در جشن تولد مرجانه گلچین بودند.

جشن تولد مرجانه گلچین

جشن تولد مرجانه گلچین با حضور شهره سلطانی و فاطمه گودرزی

محمود عزیزی و علیرضا خمسه

محمود عزیزی و علیرضا خمسه در جشن تولد مرجانه گلچین

جشن تولد مرجانه گلچین 

هنرمندان در جشن تولد مرجانه گلچین

هنرمندان در جشن تولد مرجانه گلچین + تصاویر

3.669
این مطلب مفید بود ؟4920
منبع : صفحه شخصی شهره سلطانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی