کیک تولد پسرانه
مدل کیک تولدهای پسرانه کودکانه مخصوص پسربچه های 1 تا 8 سال در طرح های باب اسفنجی, پاتریک, ماشین, مینیون و ... که قطعا بچه ها عاشق شان هستند.

مدل کیک تولد پسرانه کودکانه شیک

شاید وقتی به کیک تولد پسرانه فکر میکنید فقط کیک هایی به شکل مرد عنکبوتی و ماشین به ذهنتان برسد اما آیا پسربچه ها فقط همین مدل کیک ها را دوست دارند؟ ایده های متنوع و جالبی برای مدل کیک های پسرانه وجود دارد مانند کیک هایی به شکل باب اسفنجی و پاتریک, مک کویین, مینیون و ... که باید با توجه به سلیقه پسرتان کیک تولد او را سفارش دهید.

کیک تولد ماشین

کیک تولد پسرانه شکل ماشین

اگر میخواهید در روز تولد پسرتان او را حسابی غافلگیر و خوشحال کنید باید کیک تولد او را به شکل شخصیت کارتونی و یا هر شکلی که دوست دارد سفارش دهید تا از دیدن آن سوپرایز شود, در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدل کیک های پسرانه مخصوص پسربچه های 1 تا 8 سال را مشاهده میکنید که با سلیه آن ها جور است.

کیک هایی به شکل حیوانات, شخصیت های کارتونی, فوتبالی میتوانند بهترین ایده ها برای کیک های پسرانه باشند که بستگی داد پسر شما به چه حیوان و شخصیت کارتونی علاقه دارد.

کیک تولد بچه گانه

کیک تولد بچه گانه پسرانه سه طبقه

شخصیت کارتونی باب اسفنجی و مینیون را همه بچه ها چه دختر و چه پسر دوست دارند پس مطمئن باشید اگر کیک پسرتان را به شکل باب اسفنجی یا مینیون سفارش دهید از کارتان پشیمان نمیشوید.

کیک تولد خرسی

کیک تولد خرسی برای پسربچه

کیک باب اسفنجی

کیک تولد باب اسفنجی و پاتریک

کیک تولد پسربچه

کیک تولد پسربچه شیک و جدید

کیک تولد مینیون

کیک تولد بچه گانه شکل مینیون 

کیک تولد قطار

کیک تولد 2 سالگی شکل قطار

کیک باب اسفنجی

کیک تولد باب اسفنجی

مدل کیک تولد پسرانه باب اسفنجی و مینیون + تصاویر

4.255
این مطلب مفید بود ؟469
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : کیک تولد
وبگردی