جلال حسینی

کاپیتان پرسپولیس شگفتی آفرید !

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1400کد مطلب : 82632زمان مطالعه : 1 دقیقه
با پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم به رکوردی ویژه و شاید دست نیافتنی در لیگ برتر رسید.

خبر ورزشی : کاپیتان 39 ساله پرسپولیس که پیش از این نیز هشت عنوان قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده بود، دیشب نهمین قهرمانی خود در این مسابقات را جشن گرفت.

سیدجلال حسینی پیش از این چهار بار با پرسپولیس، سه بار با سپاهان و یک مرتبه نیز با سایپا مقام قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده بود.

شاید برخی ها پس از دیدن مصاحبه سید جلال حسینی تصور کردند کاپیتان پرسپولیس ممکن است پیش از شروع لیگ بیست و یکم برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند اما...

یکی از نزدیکان سید جلال حسینی گفت:«سیدجلال هنوز یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و یحیی گل محمدی هم او را برای فصل آینده می خواهد. از طرفی دیگر سیدجلال احساس خوبی دارد و در تمرینات و مسابقات تیمش هم عملکرد خوبی داشته و همه دیدند در همین فصل چه گل های حساس و مهمی را زد. بنابراین دلیلی برای خداحافظی نمی بیند.»

به نظر هم می رسید سیدجلال حسینی تصمیمی برای خداحافظی در پایان لیگ بیستم نداشته باشد اما شاید با توجه به در پیش بودن جشن قهرمانی پرسپولیس و فضای استادیوم خیلی فرصت برای توضیح دادن به محمدرضا احمدی نداشت.

 

 

کاپیتان پرسپولیس شگفتی آفرید !

54
این مطلب مفید بود ؟40
وبگردی