مرگ مغزی مادر باردار
مرگ مغزی مادر باردار و قلب جنین هایی که دیگر زنده نبودند اما لمس شکم مادر توسط یکی از پرستاران به بهانه صحبت کردن با نوزادان 2 قلو مثل یک معجزه موجب شد تا قلب آنها دوباره به تپش بیفتد و زنده بمانند.

مادر مرگ مغزی 123 روز بعد از مرگ مغزی زایمان کرد

مرگ مغزی مادر باردار بعد از 123 روز با زایمان او پایان ماجرا بود .زن جوان که در روزهای شیرین دوران بارداری اش دچار مرگ مغزی شد به طور معجزه آسایی توانست جنین 2 قلوی خود را نگاه داشته و بعد از روزهای سخت آنها را به دنیا بیاورد.

"زامپولی پادیلا " 21 ساله در دوران بارداری بر اثر سکته مغزی دچار مرگ مغزی شد ، حالتی که هیچ تفاوتی با مرگ ندارد ، وضعیت او طوری بود که پزشک تشخیص داد جنین های داخل رحم او می توانند زنده مانده و به موقع متولد شوند.

مرگ مغزی مادر باردار

عکس مادر باردار که بعد از مرگ مغزی دوقلوهایش را به دنیا آورد در کنار همسر و فرزند اولش

مرگ مغزی مادر باردار

دوقلوهای متولد شده بعد از مرگ مغزی مادر باردار

پزشک متخصص زن باردار می گوید:قلب هر دو جنین بعد از سکته مغزی مادر متوقف شده بود اما با معاینات احساس کردم که آنها هنوز زنده هستند برای همین تصمیم گرفتم با روشی حسی زنده بودن آنها را تست کنم ، یکی از پرستاران زن را صدا زدم و از او خواستم تا مثل همه مادران باردار دستش را روی شکم زنی که بعد از سکته مغزی بی جان روی تخت خوابیده بود بگذارد و با جنین های داخل رحم او صحبت کند ، باورکردنی نبود پرستار شروع به صحبت کرد و بعد از چند دقیقه کوتاه برای آنها شعر مادرانه خواند ، قلب جنین ها شروع به تپش کرد نمی دانستم چه معجزه ای رخ داد ولی در نهایت جنین ها به زندگی بازگشتند.

در ان زمان جنین ها در هفته 9 بارداری بودند و زایمان غیرممکن بود برای همین بایستی روزها می گذشت تا اعضای اصلی بدنشان تشکیل می شد.

 "پادیلا" جوان باید بیش از 100 روز دوقلوهایش را داخل رحمش نگاه می داشت ، تمامی دستگاهها برای این شرایط فراهم شدند و مراقبت های ویژه آغاز شد تا در نهایت دوقلوهای مادری که چند ماه پیش مرگ مغزی شده بود در یکی از بیمارستان های برزیل با جراحی سزارین متولد شدند.

تولد دوقلوها 123 روز بعد از مرگ مغزی مادر باردار + عکس

4.937
این مطلب مفید بود ؟361
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی