کمند امیرسلیمانی

جراحی زیبایی کمند امیر سلیمانی + عکس

تاریخ انتشار : 10 آذر 1392کد مطلب : 5111زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمند امیرسلیمانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون جزء بازیگرانی ست که جراحی زیبایی انجام داده است. جراحی بینی او به قبل از بازی در سریال پدرسالار برمی گردد.

برنامه کافه سوال شب گذشته شنبه 9 آذر ماه با حضور کمند امیرسلیمانی و اجرای مژده لواسانی از شبکه 2 سیما پخش شد و به فلسفه جراحی های زیبایی پرداخت.

کمند امیر سلیمانی و مژده لواسانی در برنامه کافه سوال

امیر سلیمانی در بخش ابتدایی این برنامه در پاسخ به اینکه چرا و به چه انگیزه ای تصمیم به عمل زیبایی بینی خود گرفته است، پاسخ داد:من بازیگر بودم و چهره ام به عنوان ابزار کار و دیده شدن برایم اهمیت داشت و یک مقدار روی آن حساسیت داشتم. زمانی که 18 سال سن داشتم و قبل از اینکه در سریال پدرسالار بازی کنم، این عمل را انجام دادم.

کمند امیر سلیمانی در پدر سالار

در واقع این عمل خیلی اتفاقی بود. چند وقت بود که می خواستم با یکی از دوستانم قرار بگذارم اما هر بار به دلیلی این قرار به تعویق می افتاد، تا اینکه در نهایت یک روز او به من گفت برای انجام کاری باید به پزشک مراجعه کند و از من خواست به آنجا بروم تا یکدیگر را ببینیم. وقتی به آنجا رفتم متوجه شدم که مطب پزشک متخصص زیبایی است. دوستان می گفتند این دکتر خیلی سخت به کسی می گوید که اگر عمل کنی چهره ات خوب می شود اما وقتی من را دید گفت اگر بینی ات را عمل کنی، خیلی جواب می دهد.

کمند امیرسلیمانی

امیرسلیمانی که مدتی در خارج از کشور زندگی کرده در پاسخ به اینکه آیا در آنجا هم موج جراحی های زیبایی تا این حد زیاد است، گفت:شدت این عمل ها طبیعتاً در آنجا خیلی کمتر از موجی است که در ایران وجود دارد. آنجا حداقل اکنون دیگر کمتر به جراحی بینی می پردازند و بیشتر به جراحی های زیبایی دیگر از قبیل پروتز لب، گونه و... علاقه نشان می دهند و از آنجایی که الگوی این عمل ها اغلب شبیه به هم است، اکثر آدم ها شبیه یکدیگر شده اند.
وی تأکید کرد:چهره هر فردی شخصیت و کاراکتر مخصوص به خود را دارد که فکر می کنم حفظ آن اهمیت زیادی دارد. گرچه به شخصه این را نمی پسندم که جراحی های زیبایی شخصیت صورت را به هم بریزد و به چهره حالت تصنعی دهد.
 

جراحی زیبایی کمند امیر سلیمانی + عکس

3.5188
این مطلب مفید بود ؟13157
برگرفته از namehnews.ir
وبگردی