جانی دپ
جانی دپ ویلای مجلل خود در لس آنجلس را فروخت تا بتواند پنت هاوسی 12.7 میلیون دلاری در شرق کلمبیا خریداری کند. پنت هاوسی که 14 و 9 اتاق خواب در ساختمان ان طراحی شده است.

پنت هاوس 12.7 میلیون دلاری جانی دپ :

جانی دپ به تازگی خانه ای درکلمبیا خریداری کرده است . او برای خرید این خانه مجلل ویلای قبلی اش در لس آنجلس را فروخته است. برخلاف صحبت هایی که می شود وکیل جانی دپ علت فروش خانه ی قبلی اش را کاملا بی ارتباط به جدایی از همسر سابقش اعلام کرده است. در این گزارش نگاهی خواهیم داشت به دکوراسیون داخلی و چیدمان مجلل پنت هاوس لوکس جانی دپ.به گزارش سی ان ان خانه ی 12.7 میلیون دلاری جانی دپ همانند یک تابلوی نقاشی کاملا هنرمندانه طراحی و تکمیل شده است . امکانات فوق العاده و وسایل لوکس پنت هاوس جدید جانی نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.پنت هاوس مجلل جانی دپ در شرق کلمبیا در یکی از برج های شیشه ای واقع شده است . ساختمانی بلند با پنجره های زیبا که جنس شیشه هایش از مرغوب ترین نوع است . عکاس این تصاویر نتوانسته از زیبایی نمای ساختمانی مورد نظر چشم پوشی کند و عکسی کامل از ان را در ابتدای گزارش منتشر کردهاست.

وارد پنت هاوس جانی دپ که می شوید رنگارنگی اجزا و طراحی داخلی نظر شما را جلب می کند . این خانه 11.500 فوت مربع زیربنا دارد . 9 اتاق خواب و 14 حمام به طور کلی در این ساختمان طراحی شده است که برای هر واحد 2 اتاق خواب و واحد اخر با یک اتاق خواب تکمیل شده است. در این خانه علاوه بر تراس خصوصی استخر برای شنا نیز وجود دارد. تراس های خانه زیاد هستند و هر بخشی یک تراس خصوصی دارد. در هر جای این خانه گران قیمت 12.7 میلیون دلاری که قدم می گذارید با اثری هنری مواجه می شوید. جانی دپ برای خرید این خانه محل زندگی قبلی خود را در داون تاون لس آنجلس فروخته بود.

تصاویر دکوراسیون داخلی و چیدمان شیک پنت هاوس جانی دپ

خانه جانی دپ

عکس نمای بیرونی خانه مجلل جانی دپ

پنت هاوس جانی دپ

پنت هاوس جانی دپ

چیدمان خانه جانی دپ

جانی دپ

چیدمان خانه جانی دپ

تراس پنت هاوس

تراس پنت هاوس جانی دپ

اتاق خواب شیک

اتاق خواب جانی دپ

خانه جانی دپ

دکوراسیون اتاق خواب شیک خانه جدید جانی دپ

خانه جانی دپ

اتاق نشینمن

دکوراسیون اتاق نشینمن خانه میلیونی جانی دپ

آشپزخانه لوکس

خانه جانی دپ

آشپزخانه بزرگ

مدل کابینت و دکوراسیون آشپزخانه بزرگ خانه جانی دپ

 پنت هاوس جانی دپ

پنت هاوس 12.7 میلیون دلاری جانی دپ در کلمبیا

حمام و دستشویی

نمایی از حمام و دستشویی پنت هاوس جانی دپ

اینجا پنت هاوس مجلل جانی دپ است + تصاویر

4.171
این مطلب مفید بود ؟5813
منبع : دنیای مد نمناک /ن
وبگردی