راه رفتن روح در ساحل
در یک اسکله واقع در شهر تاریخی فلورانس تصاویر عجیب و وحشتناکی از راه رفتن روح بر روی اسکله ثبت شد که باعث ترس مردم این منطقه شده است.

راه رفتن روح بر روی اسکله

همواره یکی از بزرگترین سوالات انسان ها در مورد صحت وجود ارواح بر روی کره زمین می باشد که هنوز تعداد بسیار زیادی از انسان ها وجود آنها را در کره زمین محال می دانند و برخی دیگر این گونه تصور می کنند که ارواح در کنار ما انسان ها وجود دارند و حتی ممکن است در خانه هایمان همراه با خودمان زندگی کنند.

با این وجود هنوز اطلاعات دقیقی در مورد وجود ارواح در کنار ما موجود نیست. اما شاید شما نیز تا کنون ویدیوهایی را در مورد وجود ارواح مشاهده کرده باشید که قطعا می تواند برای شما اتفاقی شوکه کننده باشد و نوعی احساس گیج کننده شاید به شما تلقین شود که آیا ارواح وجود دارند یا خیر؟! با این وجود با کمی جستجو در صفحات مجازی می توان با تعداد بسیار زیادی از ویدیوهایی که نشان دهنده وجود ارواح بر روی کره زمین باشند.

اما به نظر شما آیا ارواح وجود دارند؟!آیا آنها در کنار ما قدم می زنند؟!. اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی تمام صفحات مجازی را همانند ویروسی در بر گرفت که نشان دهنده وجود یک روح می باشد و به طبع کاربران بسیار زیادی از خود واکنش نشان دادند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

راه رفتن روح بر روی اسکله

راه رفتن روح در اسکله شهر فلورانس

اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی از یک روح سفید رنگ در صفحات مجازی منتشر شد که دارای محتویات بسیار شوکه کننده ای بود.

در این ویدیو ابتدا این گونه تصور می شود که هیچ چیزی غیر عادی نمی باشد که پس از گذشت چند ثانیه ابتدای ویدیو می توان مشاهده نمود که یک روح ظاهر می شود و سپس کاملا غیب می شود.

این اسکله واقع در شهر فلورانس که یکی از شهرهای تاریخی ایتالیا می باشد که با مشاهده ویدیو ذیل یقینا مطمئن خواهید شد که در این اسکله یک روح وجود دارد. 

با این وجود با انتشار این ویدیو در صفحات مجازی، تعداد بسیار زیادی از کاربران شوکه شدند و این منطقه را منطقه ارواح دانستند.

از طرفی این اولین باری نمی باشد که در این منطقه روح مشاهده شده است و چندین سری دیگر نیز در دهه های گذشته تعدادی روح بر روی این اسکله مشاهده شده است.

هنوز برخی هستند که ادعا می کنند این تنها یک ویدیو ساختگی است که بارها و بارها در صفحات مجازی انتشار یافته اند و برخی دیگر نیز اظهار نظر دارند که این ویدیو کاملا واقعی است.

ویدیو قدم زدن روح بر روی اسکله

راه رفتن روح در کنار ساحل شهر تاریخی فلورانس

2.524
این مطلب مفید بود ؟1212
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : روح انسان
وبگردی