عکس نگران کننده جانی دپ
عکس های جدید جانی دپ 54 ساله در کنار دو زن جوان بسیار نگران کننده به نظر می رسد.

عکس جدید جانی دپ در روسیه هوادارانش را دچار وحشت کرد

عکسی که جانی دپ با هوادارانش در روسیه گرفته بود در طول هفته ی گذشته این ترس را در برخی ایجاد کرد که این بازیگر بیمار است. دپ ، 54 ساله با خوشحالی دو عکس با طرفداران زن قبل از اجرای گروه خود " خون آشام های هالیوود " گرفت و ژستی که داشت حال او را خوب نشان میداد عکس ها در هتل " Four season " در سنت پترزبورگ گرفته شده اند و می توانید در ادامه این بخش از نمناک مشاهده کنید.

هواداران جانی دپ

جانی دپ در کنار هوادارانش در کشور روسیه

در عکس ها ، جانی دپ با یک لبخند ملایم ظاهر می شود ، کلاهی که سرش بود کلمات " (FUGLY ) را روی آن داشت ، و تی شرت و شلوار جین را به تن داشت . روی تی شرت او نوشته شده بود :فروتن باش یا زندگی تورا فروتن می سازد "

در تصویری دیگر که قبلا در این هفته در مسکو گرفته شده بود ، او با عینک آفتابی و کلاه درموزه ظاهر شد. تصاویر هنگامی نگرانی ها را دامن زد که جانی دپ توسط برخی " مریض " یا " ضعیف " نامیده شد البته این تصاویر هم چندان حال او را خوب نشان نمیدهد و اکثر هوادارانش با دیدن این عکسها تصور کردند او دچار بیماری سرطان شده است.

عکس جانی دپ

عکس جانی دپ با هوادارانش

در همان زمان ، او در موزه ی ایالت مایاکوفسکی بود که به افتخار شاعر قدیمی ولادیمیر مایاکوفسکی صدا زده میشد. ؛در طی بازدیدی که داشت ، با کارکنان مهربان بود و برای عکس گرفتن با دیگران ژست میگرفت و سالم تر و روحیه خوبی نیز داشت . این گروه پس از اجرای خود که دو شب قبل در مسکو داشتند، شب چهارشنبه نیز در شهر اجرا کردند.

عکس های جدید و ناراحت کننده از جانی دپ

3.3106
این مطلب مفید بود ؟6937
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ح.ب /ن
برچسب : جانی دپ
وبگردی