کارن همایونفر

کارن همایونفر به روز بلوا پیوست

تاریخ انتشار : 27 آذر 1398کد مطلب : 18912تعداد نظرات : 1 نظر
فیلم سینمایی روز بلوا ساخته جدید بهروز شعیبی به ساخت موسیقی رسید و کارن همایونفر آهنگساز سرشناس به این فیلم پیوست.

ساخت موسیقی فیلم روز بلوا آغاز شد

فیلم سینمایی روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان به ساخت موسیقی رسید.

کارن همایونفر آهنگساز و موسیقی دان سرشناس کشورمان ساخت موسیقی روز بلوا را برعهده گرفت و با این فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر میشود.

بهروز شعیبی با انتشار عکسی در کنار کارن همایونفر نوشت:

روز بلوا با موسیقی کارن همایونفر عزیز کامل می شود، بسیار از این همکاری مفتخر و خوشحالم، خدا رو شکر بعد از فیلم های قبلی که دوست خوب و هنرمندم بهزاد جان عبدی موسیقی زیبایی برایشان ساخت ، حالا هم کناریک آهنگساز بزرگ و دوست داشتنی قرار گرفتم...

بهروز شعیبی و کارن همایونفر

کارن همایونفر از موسیقی دان های سرشناس کشورمان است که جوایز مختلفی در کارنامه هنری اش دارد و تابحال سه سیمرغ بلورین جشنواره را دریافت کرده است و امسال باز هم به امید دریافت سیمرغ راهی جشنواره فیلم فجر میشود.

بهروز شعیبی که ساخت فیلم هایی چون سیانور، دارکوب و دهلیز را در کارنامه هنری اش دارد در جدیدترین تجربه سینمایی اش به سراغ ساخت فیلم روز بلوا رفت و با این فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر میشود.

لیلا زارع

در خلاصه داستان فیلم روز بلوا آمده است:

عماد استاد دانشگاهی خوشنام و یک چهره تلویزیونی مورد توجه است، او ناگهان توسط پلیس با اتهام هایی جدی مواجه می شود که خود و خانواده اش را در موقعیت پیچیده ای قرار می دهد.

بابک حمیدیان

بازیگران فیلم روز بلوا عبارتند از :

بابک حمیدیان، لیلا زارع، محمد علیمحمدی، مسعود دلخواه، زکیه بهبهانی،پاشا جمالی، محمد اسکندفر، ساغر قناعت و داریوش ارجمند بازیگران فیلم روز بلوا را تشکیل میدهند.

ساخت موسیقی روز بلوا به کارن همایونفر رسید

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : صفحه بهروز شعیبی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
علی1394-06-04
آقای شعیبی جزو معدود هنرمندان معتقد،متعهد و با ایمان هست که از روی اعتقاد رسالتی رو روی دوش خودش حس کرده و همه قدم هاش رو در راستای همین رسالت برمیداره،من که خودم مشتاقانه منتظر سریال تنهایی لیلا بخاطر بازی آقای شعیبی بودم که وقتی دیدم نقششون خیلی تو این سریال کمرنگ هست خیلی کمتر این سریال رو دنبال کردم،وجود امثال آقای شعیبی میتونه هنوز هم امیدها رو به این سینما و تلویزیون بی اخلاق زنده نگه داره
30
وبگردی