آتش سوزی

آتش سوزی گسترده در انبار نخ در خیابان جمهوری

تاریخ انتشار : 17 آبان 1399کد مطلب : 58140زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی گسترده در انبار نخ در خیابان جمهوری خبر داد.

ایلنا:جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات این حادثه گفت:در ساعت 06:10 صبح امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان حدفاصل خیابان جمهوری و خیابان ولیعصر به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله 3 ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد:محل آتش سوزی یک ساختمان قدیمی دو طبقه بر روی همکف بود که به محلی برای نگهداری حجم زیادی از نخ و پارچه های تریکو تبدیل شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد:زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند هر سه طبقه به طور کامل شعله ور بود. به طوری که شعله های آتش از پنجره ها به بیرون زبانه کشیده بود. باتوجه به اینکه فاصله کمی بین این ساختمان و منازل مقابلش وجود داشت آتش نشانان به سرعت وارد عمل شده و همزمان با خاموش کردن آتش درهای این منزل را بازکرده و به داخل نفوذ کردند.

ملکی تصریح کرد:آتش در حال حاضر شعله زنی انجام شده و آتش نشانان در حال لکه گیری هستند. دود زیادی در داخل ساختمان وجود دارد. به گفته اهالی محل از این مکان برای انبار استفاده می شود و کسی در آن حضور ندارد. تا این لحظه نیز موردی از مصدومیت گزارش نشده است.

انتهای پیام/م

 

آتش سوزی گسترده در انبار نخ در خیابان جمهوری

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : آتش سوزی
وبگردی