راز مادر
زن جوان که روزی برای همیشه از شهر خود ناپدید شده بود، بعد از سالها راز مادر و پسری اش را با فرزند خود درمیان گذاشت!

فاش شدن راز 26 ساله مادری که رباینده پسرش بود

رابطه مادر و فرزندی، یکی از زیباترین رابطه های روی زمین است و هیچ انسانی نمیتواند این رابطه را جز با بودن در کنار مادر تجربه کند اما همه توانایی بدست آوردن موقعیت لازم برای تجربه ی این عشق را ندارند، گاهی به دلیل ناتوانی در فرزندآوری و گاهی به دلایل دیگر. برخی از افراد میپذیرند که نمیتوانند تا ابد این حس زیبا را تجربه کنند اما برخی، مثل زن که داستانش را در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند، این حقیقت را نپذیرفته و برای رسیدن به آن مسیر دیگری را انتخاب می کنند.

زن چینی بعد از سالها راز پنهان زندگی خودش را با پسر جوانش در میان گذاشت و اعتراف کرد که او مادر واقعی اش نیست و سالها پیش او را از مادر واقعی اش ربوده است.

راز مادر

آدم ربایی پرستار بچه و کودکی که پیدا نشد

پرستار جوان یک روز برای همیشه ناپدید شد و هم زمان با این اتفاق زوج جوان پسر یک ساله ی خود را گم کردند، اتفاقی که مدتها پلیس را درگیر تحقیقات و بررسی های دقیق کرد اما بی نتیجه باقی ماند و زوج بینوا برای همیشه پسرشان را از دست دادند.

سالها از آن ماجرا گذشت و پرونده نیمه کاره باقی ماند تا اینکه پس از 26 سال، در شهری دیگر مادر یک پسر 27 ساله، خود را به عنوان مجرم به اداره پلیس معرفی کرد تا روند پیگیری پرونده ی ناپدید شدن همان پسربچه دوباره ادامه پیدا کند.

رازی که بالاخره برملا شد

"ژیائوپینگ" 48 ساله با افشای راز قدیمی به پسر جوان خود گفت که او مادر واقعی اش نیست و در حقیقت او را از پدر و مادر واقعی اش سالها پیش دزدیده است.

این زن در اعترافات خود به پلیس گفت :بعد از از دست دادن 2 فرزندم در دوران کودکی شان متوجه شدم که دیگر نمی توانم بچه دار شوم برای همین نقشه ای طراحی کردم تا برای خودم فرزندی سالم داشته باشم.

به عنوان پرستار بچه وارد خانه ی زوج جوانی شدم و مدتی در آنجا از کودک نگهداری کردم تا بالاخره موفق به جلب اعتمادشان شدم تا در یک فرصت مناسب کودک را که پسربچه ای 1 ساله بود ربوده و با خود به شهر دیگری ببرم.

با کارت شناسایی جدید و با مشخصاتی کاملا غیرواقعی در جای دیگری زندگی خود را آغاز کردم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم واقعیت را به او بگویم.

راز مادر

عکس مادر و پسر چینی با رازی 26 ساله

واکنش پسر ربوده شده به افشای راز این زن

"لیو" پسری که حالا 27 ساله است در واکنش به افشای این راز گفت :برایم مهم نیست که سالها پیش چه اتفاقی افتاده است و این زن مادر واقعی من نیست، او برای من بهترین مادر دنیا بوده و هست در حدی که نمی توانم این ماجرا را باور داشته باشم. رفتار او با من تمام این سالها مثل یک مادر مهربان و فداکار واقعی بود وحالا گر پدر و مادر واقعی من شناسایی شوند باز هم نمی توانم او را ترک کنم چون عاشق او هستم و همیشه عاشقش باقی خواهم ماند.

همین حرفها و واکنش پسر جوان باعث شد تا برخی از خبرگزاری ها، تیتر جالب " افشای راز زنی که پسری را دزدید و او را عاشق خود کرد! " را اختصاص دهند.

افشای راز زنی که پسری را دزدید و او را عاشق خود کرد!

4.11489
این مطلب مفید بود ؟1223266
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ح.ب
وبگردی