علی دایی

بدهی پرسپولیس به علی دایی چقدر است؟

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1397کد مطلب : 66620زمان مطالعه : 3 دقیقه
علی دایی سرمربی تیم سایپا روز گذشته مصاحبه ای با خبرنگاران در رابطه با عدم همکاری کامل پرسپولیس برای پرداخت طلب چند میلیاردی اش انجام داد.

عدم پرداخت باشگاه پرسپولیس به علی دایی

علی دایی که در زمان محمد رویانیان قراردادی سه ساله با پرسپولیسی ها امضا کرده و بابت هر فصل حضور رقمی قابل توجه از این باشگاه دریافت می کرد پس از قطع همکاری در نیمه سال دوم مبلغ قرارداد خود را تا پایان سال از حمیدرضا سیاسی مدیرعامل وقت دریافت کرد اما باقی ماندن یک طلب 100 میلیونی مالیاتی از قراردادش باعث شد که او به طرز عجیبی مبلغ سال سوم قرارداد خود را به همراه خسارات مربوطه از باشگاه پرسپولیس طلب کند و در شرایطی که به نظر می رسید باتوجه به حضور او در تیم فوتبال صبا در سال سوم قرارداد پولی به او تعلق نگیرد اما کمیته انضباطی و استیناف رای خود را به نفع علی دایی صادر کرد. این در حالی بود که اصولا و بنابر عرف یک مربی اخراجی تا زمانی حقوق خود را از باشگاه قبلی دریافت می کند که با باشگاه جدید قرارداد نبندد.
 
علی دایی

صحبت های علی دایی سرمربی تیم سایپا درباره عدم همکاری پرسپولیسی ها

البته موضوع علی دایی به مجادله شخصی او با علی اکبر طاهری نیز برمی گشت و او در نهایت و با کمک از قانون توانست حکمی سنگین و 3 میلیاردی علیه پرسپولیس بگیرد که این حکم در کمیته استیناف نیز تایید شد. علی دایی سپس در برنامه نود نیز تاکید کرد از حق خود نخواهد گذشت و در پی ادامه درگیری با طاهری فشار بیشتری برای دریافت پول به پرسپولیس وارد کرد. با این حال پس از تغییرات مدیریتی در این باشگاه و حضور حمیدرضا گرشاسبی مذاکرات میان طرفین برگزار شد و علی دایی رضایت داد 1.2 میلیارد تومان از پرسپولیس دریافت کند که البته این مبلغ نیز، رقم کمی نیست.
 پرسپولیس قرار شده پرداخت این بدهی را با یک قسط 500 میلیونی آغاز کند اما به هر حال فشار مالی شدیدی روی دوش این باشگاه است و آنها ضمن پرداخت بدهی های پیشین باید مخارج فعلی را نیز عهده دار شوند که همین مساله باعث تعویق در پرداخت مبلغ وعده شده از سوی باشگاه شده و حالا علی دایی تهدید کرده کاری نکنند پشیمان شود و کل پول را از پرسپولیس طلب کند.
 
علی دایی

پرداخت بدهی باشگاه پرسپولیس به علی دایی

امروز حمیدرضا گرشاسبی در گفت و گو با فارس در این باره چنین توضیح داده است:
«قبل از این ما با آقای دایی صحبت هایی کرده بودیم و او گفت که با وکلایش در این باره صحبت کنیم. ما حتی مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به آقای دایی پرداخت کردیم و قرار بود مابقی پول را قبل از عید بدهیم اما یکی از صرافی هایی که در زمان قبل از پرسپولیس بابت سکه، دلار و ارز از پرسپولیس طلب داشت از حساب ما پولی برداشت کرد و به همین دلیل ما به آقای دایی بدقول شدیم اما با همه مشکلی که وجود دارد تلاش خواهیم کرد تا بدهی به آقای دایی را در اولویت پرداختی های خود قرار دهیم.»

 دایی بابت دوران حضورش در پرسپولیس مبلغ قابل توجهی طلبکار است که در طول یکی دو سال اخیر پیگیر دریافت آن بوده و در آخرین صحبت هایی که بین او و مدیران پرسپولیس انجام شده توافقاتی با گرشاسبی داشت که به آن عمل نشد.

بدهی علی دایی

علی دایی از پولش نگذشت اما تخفیف داد

بدهی باشگاه پرسپولیس به علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا

مسئولان پرسپولیس ابتدا بخشی از مطالبات دایی را پرداخت کردند و قرار بود مابقی مبلغ هم اواخر اسفندماه به حسابش واریز شود که این اتفاق نیفتاد و باعث دلخوری دایی از آنها شد.

به گفته مدیران پرسپولیس دلیل بدقولی آنها در پرونده بدهی به علی دایی برداشت بدون هماهنگی پول از حساب باشگاه بوده است.

ظاهراً یکی از صرافی هایی که قبل از روی کار آمدن کادر مدیریت جدید پرسپولیس از این باشگاه بابت سکه، دلار و ارز طلبکار بود، از حساب باشگاه پولی برداشت کرده و به همین دلیل چک دایی پاس نشده است.

بدهی پرسپولیس به علی دایی چقدر است؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از جام جم/آفتاب/ح.ب
برچسب : علی دایی
وبگردی