علی دایی

علی دایی مهمان کی روش و ملی پوشان در ترکیه

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1397کد مطلب : 68494زمان مطالعه : 3 دقیقه
علی دایی بازیکن و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه باید از تیم ملی فوتبال و کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران حمایت کنیم.

حمایت علی دایی از کی روش در ترکیه

علی دایی که روز یکشنبه به دعوت فدراسیون فوتبال ترکیه در اردوی تیم ملی ایران در استانبول حاضر شده بود در حاشیه تمرینات ملی پوشان در مورد حضور در این کشور و دلیل آن در جمع خبرنگاران اظهار داشت:بچه ها تمرینات خوبی را انجام می دهند تا انشالله ما در جام جهانی بازی های خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد:ما دعوت شدیم تا بازی فردای تیم ملی را از نزدیک ببینیم. امروز هم بر سر تمرینات حاضر شدم تا روند آماده سازی ملی پوشان ایران را ببینم. من عاشق ایران و تیم ملی ایران هستم و امیدوارم بتوانیم در جام جهانی نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی افزود:با وضعیت اقتصادی که مردم ما دارند فکر کنم می توانیم پیام رسانی از طرف ملت مان باشیم. آرزو می کنم تیم ملی بتواند بازی های خوبی را انجام بدهد و همه بازیکنانش با صحت و سلامت در جام جهانی حاضر شوند.

علی دایی

حضور علی دایی در اردوی تیم ملی

دایی در مورد اینکه او از جمله معدود پیشکسوتانی بود که حامی تیم ملی بود و در مراسم بدرقه تیم ملی هم حاضر شد و اینکه چرا همدلی در خانواده فوتبال در آستانه جام جهانی ایجاد نشد، گفت:فکر کنم در بقیه موارد هم همدلی نداریم. اگر همدلی بود وضعیت مان اینگونه نمی شد متأسفانه فوتبال هم جزیی از جامعه است و اکنون این اتفاق هم در فوتبال هم افتاده است.

من از تمامی پیشکسوتان چه آن هایی که قبل از ما بودند و چه آن هایی که بعد از ما آمدند و چه آن هایی که با ما بودند خواهش می کنم تیم ملی را حمایت کنند. با حرف هایشان به مردم و تیم ملی روحیه بدهند.

سرمربی اسبق تیم ملی در مورد تمدید قرارداد کی روش با تیم ملی و اینکه نام او هم به عنوان جانشینی کی روش مطرح شده است، گفت:من از حقیقت دفاع کردم.

علی دایی

علی دایی در واکنش به جانشینی کی روش

از چیز توخالی و پوشالی دفاع نکردم نتایج کی روش نشان داده بهترین نتایج را در این چند سال گرفته ایم خدا را شکر مربی آمده که سوابق درخشانی داشته این نظر شخصی من است شاید افراد دیگر نظرات دیگری داشته باشند.

اما کی روش از نظر فنی از همه ما بالاتر است و آرزویم این است که کی روش چهار سال دیگر سرمربی تیم ملی بماند تا درجام جهانی بعدی هم حضور داشته باشد و تیم ملی را بعد از چندین سال قهرمان آسیا کند آرزوی قلبی من این است.

اینکه اسم من یا دیگران را می آورند بی خود است باید از همین مربیان بزرگ استفاده کنیم. کی روش توانسته خیلی ها را به فوتبال ملی ما معرفی کند خیلی ها که خود من وجود آن ها را در باشگاه های اروپایی حس نمی کردم. کی روش خیلی کار ها کرده و ان شاءالله بتوانیم از او استفاده کنیم نباید به راحتی چنین مربی بزرگی را از دست بدهیم.

علی دایی

درخواست علی دایی در آستانه جام جهانی 2018 

دایی در مورد لغو بازی با یونان و ضربه این مسئله به تیم ملی گفت:هرچه بتوانیم برنامه مان را درست انجام بدهیم به روند آماده سازی تیم ملی کمک کرده ایم و کار گروهی تیم را بهتر می کند امیدوارم این بازی لغو نشود و این بازی انجام شود. چنین بازی های برای تیم ملی بسیار خوب است، زیرا بازی با یونان و ترکیه بازی با دو تیم خوب اروپایی است.

برخورد صمیمی کی روش با علی دایی در ترکیه

کی روش قبل از حضور در زمین چمن محل کمپ بشیکتاش، با علی دایی که برای بازدید از روند آماده سازی ملی پوشان به این مکان رفته بود، برخورد گرمی ایجاد کرد و برای دقایقی گفت وگوی صمیمانه ای با او داشت.

علی دایی مهمان کی روش و ملی پوشان در ترکیه

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
برگرفته از دانشجو / مشرق / ر
وبگردی