عکس سلفی
گرفتن عکس سلفی شاید به نظر ساده بیاید اما نکات ریز و درشت بسیاری وجود دارد که باعث میشوند شما بتوانید یک سلفی عالی و بینظیر بگیرید.

چگونه در عکس سلفی خوب بیوفتیم؟

عکس سلفی چند سالی است حسابی بین افراد پرطرفدار شده و امروزه با وجود فضای مجازی همه باید سلفی گرفتن حرفه را بلد باشند, نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم باعث میشوند شما سلفی های جذاب و بینظیری بگیرید و دیگر نیازی به ادیت و فوتوشاپ نداشته باشید. اگر همیشه عکس های سلفی تان بد میشود و در عکس ها زشت می افتید با ما همراه باشید.

عکس سلفی

اصول سلفی گرفتن

1. اگر از دوربین گوشی تلفن همراه تان استفاده میکنید باید حتما کیفیت دوربین آن سطح بالا باشد, سلفی استیک هم گزینه خوبی برای گرفتن سلفی های بهتر است که میتوانید از آن استفاده کنید.

2. باید بدانید بهترین زاویه برای صورت تان کدام است, با توجه به فرم صورت تان زاویه های مختلف را امتحان کنید و ببینید بهترین زاویه برای صورت شما کدام است. برخی از افراد در حالت نیم رخ بهتر می افتند و برخی در عکس های از زاویه بالا, این بستگی به فرم صورت دارد.

عکس سلفی

ترفندهای زیباتر شدن عکس سلفی

3. نورپردازی در عکس های سلفی از اهمیت ویژه ای برخوردار است, زاویه تابش نور به راحتی روی چهره تاثیر میگذارد و میتواند شما را زشت تر یا زیبا تر کند. نور طبیعی یعنی نور خورشید برای عکس گرفتن بهتر است.

4. آرایش هم در عکس سلفی لازم است البته نه آرایش غلیظ و آنچنانی, در حدی که چهره تان از بی رنگ و رویی خارج شود. برای گرفتن سلفی مدل موی مناسب برای خود انتخاب کنید تا زیباتر بیوفتید.

نکاتی ریز اما مهم در سلفی گرفتن

  • ژست های جدید را امتحان کنید
  • تکراری نباشید
  • خلاقیت به خرج دهید
  • فضای مناسب برای عکس انداختن انتخاب کنید

نکاتی ساده که عکس سلفی شما را بینظیر میکنند!

2.767
این مطلب مفید بود ؟3631
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی