درمان بیماری چشم
درمان بیماری های چشم به صورت یک علم گسترده است مثل تمام رشته های پزشکی دیگر. در این بخش با زنی آشنا می شوید که با لیس زدن و بدون هیچ علمی این مشکلات را درمان می کند.

راههای بسیاری برای درمان مشکلات چشمی وجود دارد که همه و همه توسط پزشکانی که سالها در دانشگاهها و مراکز آموزشی دوره دیده اند انجام می شود اما پیرزنی در یک گوشه از دنیا بدون داشتن هیچ نوع توانایی پزشکی و تخصصی مشکلات چشمی مردم که از سراسر دنیا به او مراجعه می کنند را برطرف می کند.

هاوا سبیک می گوید او هر نوع مشکلی را با یک لیس از چشم برطرف می کند!!
 
لیس زدن چشم
 
خانم سبیک 77 ساله در یکی از روستاهای بوسنی بالغ بر 40 سال است که مشکلات چشمی همسایگان خود را در مان می کند.
او قبل از لیس زدن چشم فرد زبانش را با الکل ضدعفونی می کند تا مشکلی از لحاظ بهداشت و ورود میکروب پیش نیاید. او می گوید اولین بار زمانی که خیلی کوچک بود  به عنوان یک شوخی چشم برادرش را لیس زد و برادرش که مشکل خشکی چشم داشت بعد از آن یک لیس مشکلش برطرف شد. سالها بعد همسر او در رابطه با این کار او مخالفت می کرد و باور صحت این مسئله برای او سخت بود تا اینکه یکبار تکه چوب کوچکی توسط باد به چشم او وارد شد و خانم سبیک مشکل همسرش را با یک لیس درمان کرد و بعد از آن همسرش به واقعیت امر پی برد.
خانم سبیک می گوید که مردی که از درد شدید چشم رنج می برده و پزشکان نیز برای او درمان خاصی تجویز نکرده بودند با این روش درمان شده است.
او زبان خود را یک معجزه از طرف خداوند می داند و برای این کار پولی دریافت نمی کند اما مردم برای قدردانی هدایایی به او می دهند. مردمان بسیاری از شهرهای دور و نزدیک بوسنی برای رفع مشکل چشم به سراغ او می آیند و وجود او را یک نعمت میدانند.

زنی که با لیس زدن بیماران را درمان می کند! + عکس

4.336
این مطلب مفید بود ؟315
منبع : نمناک /ن
برچسب : سرگرمی
وبگردی