نقص فنی بوئینگ

اطلاعیه هما درباره نقص فنی هواپیمای بوئینگ حامل دام زنده

تاریخ انتشار : 27 مهر 1399کد مطلب : 54449زمان مطالعه : 1 دقیقه
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره فرود اضطراری هواپیمای بوئینگ 747 حامل دام زنده و تعمیر آن توسط متخصصان ایرانی اطلاعیه ای صادر کرد.

تسنیم:اطلاعیه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است؛

هواپیمای باری 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" که با محموله دام زنده از کشور ترکیه عازم یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بود، به دلیل نقص فنی در قسمت موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی(ره) شد.

پس از فرود اضطراری هواپیما و به دلیل عدم وجود هواپیمای جایگزین، با همت کارکنان معاونت مهندسی و تعمیرات، با وجود مشکلات ناشی از تحریم و تقارن این اتفاق با تعطیلات آخر ماه صفر، در کمتر از سه روز و به صورت شبانه روزی، جابه جایی موتور هواپیما از فرودگاه امام خمینی(ره) به فرودگاه مهرآباد واحد مهندسی و تعمیرات، صورت گرفت که با روحیه ای جهادی، این کار که حداقل 12 روز کاری زمان می برد، در کمتر از 3 روز پایان پذیرفت.

تلاش بی نظیر مهندسان و تکنسین های مهندسی و تعمیرات، در کنار کارکنان زحمتکش هما در فرودگاه امام خمینی(ره)، خدمات فرودگاهی و حراست، بار دیگر غیرت ایرانی اسلامی همراه با همکاری، یک دلی، تعصب، ایمان، تعهد و تخصص را به منصه ظهور گذاشت تا بار دیگر "ما می توانیم" را به جهانیان به اثبات برساند.

انتهای پیام/م

اطلاعیه هما درباره نقص فنی هواپیمای بوئینگ حامل دام زنده

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : حوادث هوایی
وبگردی