مهران غفوریان

علی اوجی خبر پدر شدن مهران غفوریان را لو داد + عکس

تاریخ انتشار : 6 تیر 1397کد مطلب : 69372تعداد نظرات : 2 نظر
علی اوجی بازیگر کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از پدر شدن مهران غفوریان داد و این اتفاق خوب را به او تبریک گفت.

انتشار خبر پدر شدن مهران غفوریان توسط علی اوجی

مهران غفوریان بهروز معروف سریال زیر آسمان شهر و هژیر سریال این چند نفر چندسالی است که زندگی مشترکش را آغاز کرده و به جرگه متاهلین پیوسته است و به زودی پدر میشود . علی اوجی بازیگر کشورمان و همسر نرگس محمدی با انتشار پستی در اینستاگرام خبر پدر شدن مهران غفوریان را منتشر کرد.

پدر شدن مهران غفوریان به زودی

پدر شدن مهران غفوریان

مهران غفوریان پدر میشود

علی اوجی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:مهران داره بابا می شه. مهران جون و آرزوی مهربان مبارک باشه چی بشه به به ازحالا معلومه بانمکه ای جان پ ن:تصویر داخل تلویزیون یک عدد بچه تپل و خوشگله....

مهران غفوریان

مهران غفوریان و همسرش آرزو

مهران غفوریان دی ماه سال 93 ازدواج کرد و در یک گفتگو درباره ماجرای جالب خواستگاری اش گفت :در شب خواستگاری من ، برنامه گلخانه روی آنتن تلویزیون اعلام کرد که امشب مهران غفوریان به خواستگاری میرود و من همان موقع روی آنتن برنامه زنده با آنها صحبت کردم و این برنامه را خانواده همسرم هم دیدند و مادر همسرم گفت :دخترم را اول به خدا و بعد به تو میسپارم و من تا به امروز تمام تلاشم را برای خوشبختی همسرم کرده ام.

مهران غفوریان

مهران غفوریان و همسرش در کنار بهنوش بختیاری و نعیمه نظام دوست

مهران غفوریان بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد و خیلی زود به کارگردانی روی آورد . سریال این چند نفر که به هژیرها معروف است یکی از ساخته های پرمخاطب مهران غفوریان بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مهران غفوریان

مهران غفوریان در برنامه خندوانه رامبد جوان

سریال زیر آسمان شهر مجموعه ای به کارگردانی مهران غفوریان بود که سال 1380 جلوی دوربین رفت و با استقبال مردم مواجه شد و همین عاملی برای ساخت سه فصل از این سریال شد . شخصیت های سریال زیر آسمان شهر یکی از ماندگارترین شخصیت های تلویزیونی هستند.

مهران غفوریان

حمید لولایی و مهران غفوریان در زیر آسمان شهر

خبر پدر شدن مهران غفوریان لو رفت + عکس سونوگرافی بچه

4.233
این مطلب مفید بود ؟285
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
سارا ملکه زیباییها1397-04-07
نه بابا ایول مبارک باشه همیشه به شادی
191
فاطمه1397-10-01
واااااااای الاهییی بگردم مبارک باشه فقط عینه باباش نمک بشه انقد که آقای غفوریان بانمکه
254
وبگردی