عسل بدیعی
دو سال قبل نوروز هنرمندان با درگذشت ناگهانی عسل بدیعی رنگی از غم گرفت و حالا قلب عسل بدیعی پس از دو سال همچنان در سینه یک مرد در حال تپیدن است.

نوروز دو سال پیش بود که درگذشت عسل بدیعی بازیگر جوان سنما و تلویزیون اهالی سینما را داغ دار کرد و حالا قلب او در سینه مردی می تپد که با خانواده او در تماس است.

دو سال قبل، نوروز هنرمندان با درگذشت ناگهانی عسل بدیعی رنگی از غم گرفت و خانواده بدیعی امسال و همزمان با دومین سالگرد درگذشت این بازیگر، تصمیم گرفتند به جای برگزاری یک مراسم عمومی و پرهزینه، برنامه ای خصوصی برگزار کنند و هزینه های یک مراسم عمومی را صرف امور خیریه کنند.
شاهرخ بدیعی پدر عسل بدیعی در همین زمینه به ایسنا گفت:امسال مراسم سالگرد درگذشت عسل را به صورت خصوصی برگزار کردیم و البته مراسم دیگری هم داریم، اما تصمیم گرفتیم هزینه های یک مراسم عمومی را صرف امور خیریه کنیم.
 
عسل بدیعی
 
او که همزمان با درگذشت عسل بدیعی اعضای بدن این هنرمند جوان را به درخواست خودش، به چندین بیمار نیازمند عضو اهدا کرده بود، اضافه کرد:قلب عسل به یک آقایی اهدا شده که ایشان با ما در تماس است و در مراسم های عسل شرکت می کند. تا جایی که خبر دارم، کبد او نیز به یک نفر در مشهد اهدا شده و من این موضوع را از طریق مطلبی که آن فرد در روزنامه منتشر کرده بود، فهمیدم. به هر حال هر یک از اعضای بدن او در پیکر دیگری زنده هستند و این موضوع برای ما خوشحال کننده است.
بدیعی ادامه داد:ما نمی خواهیم با کسانی که اعضای بدن عسل به آن ها اهدا شده است، تماسی برقرار کنیم چون دوست نداریم آن ها احساس دین کنند یا معذب شوند، مگر اینکه خودشان دوست داشته باشند با یکدیگر در تماس باشیم.
عسل بدیعی 12 فروردین سال 92 به علت ایست تنفسی که به خونریزی مغزی منجر شد، درگذشت و اعضای بدن او بنا به درخواست خودش به بیماران نیازمند اهدا شد.

عسل بدیعی ، قلب عسل بدیعی همچنان می تپد

4.8156
این مطلب مفید بود ؟1506
برگرفته از ایسنا - / ک
برچسب : عسل بدیعی
وبگردی