سریال شهرزاد

فصل سوم سریال شهرزاد جلوی دوربین رفت+تصاویر

تاریخ انتشار : 3 خرداد 1396کد مطلب : 49961تعداد نظرات : 1 نظر
حسن فتحی بعد از ساخت فصل اول سریال شهرزاد با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان روبه رو شد و فصل دوم سریال شهرزاد را ساخت و بعد از آن فصل سوم این سریال را جلوی دوربین برد.

فصل سوم سریال شهرزاد کلید خورد

سریال شهرزاد یکی از پرمخاطب ترین سریال هایی است که مخاطبانش برای رسیدن سری جدید آن لحظه شماری میکنند . حسن فتحی کارگردان سریال پرمخاطب شهرزاد بعد از موفقیت در سری اول اقدام به تولید فصل دوم این سریال کرد که قرار است 29 خرداد 96 روانه بازار شود . زوج هنری شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در این فیلم یکی از بهترین نقش ها را ایفا میکنند. این روزها خبرهایی از تولید فصل سوم شهرزاد به گوش میرسد.

منتظر فصل سوم سریال شهرزاد باشید

تصویربرداری فصل دوم سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی از 15 مهر آغاز شد و بعد از یک توقف کوتاه تا اواخر شهریور همچنان ادامه دارد. به تازگی همزمان با تصویربرداری بخش های پایانی فصل دوم، فصل سوم سریال شهرزاد در سکوت خبری جلوی دوربین فتحی رفت. فصل سوم این سریال با فاصله کوتاهی از فصل دوم پخش می شود و با اتفاقات جالب و عجیبی در داستان همراه خواهد بود.

شهرزاد اولین ملودرامی است که با به تصویر کشیدن زندگی در دهه سی شمسی، موفق به جلب توجه عده زیادی از مخاطبین شده است به گونه ای که کم نیستند افرادی که برای فرارسیدن روز دوشنبه و خرید سی دی جدید شهرزاد، لحظه شماری می کنند.

پرهزینه ترین مجموعه تلویزیون ی در بخش نمایش خانگی، مجموعه ای است که با برخورداری از فیلمنامه ای قوی و هنرمندی بازیگران متعدد در بستری تاریخی ساخته شده است. شهرزاد حکایت زندگی اجتماعی در دهه سی است یعنی چیزی نزدیک به شصت سال قبل.

سریال شهرزاد

شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در فصل اول سریال شهرزاد

سریال شهرزاد به کارگردانی «حسن فتحی» و بازی «ترانه علیدوستی» ، «شهاب حسینی» ، «علی نصیریان» و «مصطفی زمانی» یک سریال درام تاریخی و عاشقانه است که برای پخش خانگی تولید شده است .

سریال شهرزاد

علی نصیریان در فصل اول سریال شهرزاد

داستان سریال شهرزاد : داستان سریال شهرزاد از زمان کودتای 28 مرداد به بعد اتفاق می افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می توان آن را ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد زیرا این اثر معتقد است در تندباد حادثه ، عشق اولین قربانی است.

سریال شهرزاد

ترانه علیدوستی و مصطفی زمانی در فصل اول سریال شهرزاد

بازیگران فصل اول سریال شهرزاد :شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ، پریناز ایزدیار ، علی نصیریان ، مصطفی زمانی ، گلاره عباسی ، امیرحسین رستمی ، غزل شاکری ، مهدی سلطانی ، رامین ناصر نصیر ، محمود پاک نیت ، فریبا متخصص ، ابوالفضل پورعرب از جمله بازیگران فصل اول سریال شهرزاد بودند.

سریال شهرزاد

مصطفی زمانی و غزل شاکری در فصل اول سریال شهرزاد

داستان فصل دوم سریال شهرزاد :ماجرای فصل دوم این سریال از جایی شروع می شود که بعد از مرگ «بزرگ آقا» همه چیز به قباد می رسد و او همه کاره دم و دستگاه «دیوان سالار» می شود. اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق «عمه بلقیس» که در کرمان زندگی می کند خوش نمی آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می آید.

نقش عمه بلقیس را در این سریال قرار است فاطمه معتمدآریا بازی کند. کشمکش او با قباد برای گرفتن قدرت بخشی از قصه فصل دوم است. از طرف دیگر قباد در زمانی که قدرت را در دست دارد شرایطی را مهیا می کند که فرهاد از ایران برود و مجبور شود در خارج از کشور زندگی خود را ادامه دهد.

سریال شهرزاد

رویا نونهالی و گلاره عباسی در فصل دوم سریال شهرزاد

بازیگران فصل دوم سریال شهرزاد : شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، رامین ناصر نصیر، آتنه فقیه نصیری، گلاره عباسی، رویا نونهالی، امیر جعفری و ... بازیگران فصل دوم «شهرزاد» را تشکیل داده اند.

سریال شهرزاد

فصل دوم سریال شهرزاد با بازی مهدی سلطانی

فصل سوم سریال شهرزاد جلوی دوربین رفت+تصاویر

1.9336
این مطلب مفید بود ؟130206
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
حدی1397-08-04
بسیارفیلم قشنگی بود
11
وبگردی