تیپ های مختلف پراید

تفاوت تیپ های مختلف خودروی پراید در بازار + جدول

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1397کد مطلب : 26819زمان مطالعه : 2 دقیقه
پراید این روزها در مدل های 111 ، 131، 132 و 151 تولید و روانه بازار می شود اما تفاوت تیپ های مختلف پراید در چیست؟

فرق تیپ های مختلف پراید در چیست؟

عصرایران: یکی از سوالات متداولی که در باره پراید پرسیده می شود تیپ های مختلف آن شامل SL ،SX،SE ،TL ،EX است و افرادی که قصد خرید خودرو پراید را دارند، اغلب در انتخاب تیپ مناسب با نیازشان دچار مشکل می شوند.

پراید این روزها در مدل های 111 ، 131، 132 و 151 تولید و روانه بازار می شود در این مطلب نگاهی به تیپ های این مدل ها داریم اگرچه که در کل می توان گفت که موتور و گیربکس تمامی مدل های ذکر شده در بالا یکی بوده و اختلاف در بدنه است.  

پراید این روزها در حال تبدیل شدن به خودروی نوستالژی ایران بوده و به نوعی در حال پر کردن جای پیکان که مدت ها با مدل های مختلف در کشور روانه بازار شده بود است. پیکان در سال های پیش با چندین مدل مختلف روانه بازار شد ولی در سالهای آخر تولید فقط با یک مدل معروف یه چراغ بنزی تولید شد و حالا جایگزین آن پراید نیز همان سرنوشت را به خود اختصاص داده و پس از تولید در تیپ های مختلف هم اکنون فقط با تیپ SE تولید و روانه بازار می شود. 

یکی از سوالات متداولی که در مورد پراید پرسیده می شود تیپ های مختلف آن شامل SL ،SX،SE ،TL ،EX است و افرادی که قصد خرید خودرو پراید را دارند، غالباً در انتخاب تیپ مناسب با نیازشان دچار مشکل می شوند. در بخش زیر یک راهنمای دقیق درباره آپشن ها و تجهیزات هر یک از نسخه ها موجود است که نشان گر تفاوت تیپ های انواع پراید است.

تیپ های مختلف پراید چه تفاوتی باهم دارند؟

تفاوت ها و آپشن مدل های مختلف پراید

انتهای پیام/م

تفاوت مدل های مختلف پراید و آپشن های پراید در بازار

310
این مطلب مفید بود ؟64
برچسب : بازار خودرو
وبگردی