ثبت نام کنکور

مهلت ثبت نام در کنکور مجددا تمدید شد

تاریخ انتشار : 15 اسفند 1398کد مطلب : 1840زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت ثبت نام در آزمون سراسری سال 99 تا شنبه 17 اسفند ماه جاری خبر داد.

مهلت ثبت نام کنکور

ایسنا:حسین توکلی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد:به منظور همراهی با آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری سال 1399 رشته های با آزمون دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که در مهلت 16 تا 27 بهمن 98 موفق به ثبت نام نشدند، مهلت مجدد برای ثبت نام در نظر گرفته شد. 

وی ادامه داد:ثبت نام کنکور سراسری سال 1399 برای پذیرش در رشته های با آزمون دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی صورت می گیرد. 

مشاور عالی زمان سنجش آموزش کشور گفت:داوطلبان باید انواع سریال های اعتباری (سریال ثبت نام 12 رقمی به مبلغ 37 هزار و سریال 10 رقمی به مبلغ 186 هزار ریال) لازم برای ثبت نام آزمون سراسری سال 1399 را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری کنند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی، غیر دولتی و غیرانتفاعی هستند، می توانند قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، ردیف سریال به مبلغ 186 هزار ریال را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد کنند. 

به گفته وی، همچنین داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی، تجربی و انسانی) علاقه مند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند، لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت نام به مبلغ 37 هزار تومان (سیصد و هفتاد هزار ریال) را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد کنند. 

توکلی اظهار کرد:متقاضیان کنکور سراسری سال 99 تا شنبه 17 اسفند 98 فرصت دارند از طریق سایت سازمان سنجش در آزمون سراسری 99 ثبت نام کنند. 

وی تاکید کرد:در بازه زمانی 16 تا 27 بهمن ماه سال جاری، تعداد یک میلیون و 52 هزار و 530 نفر در آزمون سراسری ثبت نام کردند.

انتهای پیام/م

مهلت ثبت نام در کنکور مجددا تمدید شد

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب : کنکور
وبگردی