غیب شدن انسان یا روح
یک خانم در حال فیلم برداری از یک نوزاد ناگهان با صحنه عجیب و وحشتناکی رو به رو می شود که فردی در پشت در ایستاده و در یک ثانیه غیب می شود. آیا این غیب شدن یک انسان است یا روح؟

غیب شدن انسان یا روح ؟!

همواره یکی از بزرگترین سوالات هر انسان از قرن های گذشته وجود ارواح در کنارمان می باشد که این افراد به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول افرادی هستند که به وجود ارواح معتقد هستند و بر این باور می باشند که ارواح در کنار ما انسان ها زندگی می کنند. دسته دوم نیز بر این باور هستند که ارواحی بر روی کره زمین وجود ندارند و اسناد و مدارکی که گاها می توان در صفحات مجازی و رسانه های مختلف مشاهده نمود تنها تصاویر ساختگی توسط برنامه های امروزی می باشند و به هیچ وجه صحت ندارند.

با این وجود به نظر شما آیا ارواح وجود دارند؟ آیا آنها در کنار ما زندگی می کنند؟! نظر شما در این مورد چیست؟!

روح غیب

دیده شدن روح در ویدیو ضبط شده از یک نوزاد

اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی در صفحات مجازی منتشر شد که تنها در طی چند ساعت با هزاران بازدید روبرو شد و به تبع کاربران زیادی نسبت به آن از خود واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

یک خانم، اخیرا در حال ضبط ویدیویی از یک نوزاد بود که صحنه ای عجیب در آن باعث شوکه شدن وی شد! همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید زمانیکه زن جوان دوربین را به سمت بالا می آورد، ناگهان فردی که در پشت در ایستاده است غیب می شود و این بسیار وحشتناک می باشد و با انتشار این ویدیو در صفحات مجازی برخی بر این باور بودند که فرد پشت درب یک روح بوده و برخی نیز اعلام کردند که این یک انسان بوده است و در پشت درب پنهان شده بود!

با این وجود این انسان تنها در مدت 1 ثانیه غیب می شود و این میزان سرعت العمل قطعا از هر انسانی بدور است.

ویدیو غیب شدن روح یا انسان؟!

غیب شدن عجیب و غریب انسان یا روح از پشت در

1.723
این مطلب مفید بود ؟815
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی