امیر جدیدی
فیلم سینمایی روز صفر به کارگردانی سعید ملکان با بازی امیر جدیدی و ساعد سهیلی جلوی دوربین رفت تا آماده نمایش در جشنواره فجر شود.

روز صفر سعید ملکان جلوی دوربین رفت

سعید ملکان چهره پرداز سرشناس سینما در اولین تجربه کارگردانی به سراغ ساخت فیلمی متفاوت برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رفت.

روز صفر عنوان اولین ساخته سینمایی سعید ملکان است که با بازی دو بازیگر سرشناس سینما در نقش هایی اصلی برای حضور در جشنواره فجر امسال جلوی دوربین رفت.

گریم امیر جدیدی و ساعد سهیلی در فیلم روز صفر سعید ملکان

فیلم سینمایی روز صفر یکی از فیلم های حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که به کارگردانی سعید ملکان و نویسندگی مشترک بهرام توکلی و سعید ملکان جلوی دوربین رفت.

ساعد سهیلی

گریم ساعد سهیلی در فیلم روز صفر سعید ملکان

امیر جدیدی و ساعد سهیلی دو بازیگر جوان سینما در اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان با او همکاری میکنند و در نقش هایی اصلی جلوی دوربین خواهند رفت.

امیر جدیدی

عکسی از امیر جدیدی در فیلم روز صفر

تصویربرداری فیلم روز صفر در ایران و چند کشور خارجی انجام خواهد شد و علاوه بر بازیگران ایرانی چند بازیگر خارجی هم در این فیلم به این ایفای نقش خواهند پرداخت.

سعید ملکان

 فیلم روز صفر اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان

سعید ملکان از چهره پردازان مشهور سینما است که تا بحال شش بار موفق به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر برای چهره پردازی فیلم هایی چون تنگه ابوقریب، ابدو یک روز، آلزایمر و فرزند صبح، ملک سلیمان، وقتی همه خوابیم و آواز گنجشک ها شده است.

امیر جدیدی

امیر جدیدی بازیگر فیلم تنگه ابوقریب

امیر جدیدی بازیگر فیلم روز صفر سال 96 در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم عرق سرد و تنگه ابوقریب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد و باید منتظر ماند و دید امسال هم میتواند با روز صفر سعید ملکان سیمرغی دیگر را به خانه ببرد.

ساعد سهیلی و امیر جدیدی با روز صفر سعید ملکان در جشنواره فجر

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : عکاس:محمد بدرلو / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی