ثبت نام مسکن ملی

زمان ثبت نام تهرانی ها در دور دوم مسکن ملی تغییر کرد

تاریخ انتشار : 21 اسفند 1398کد مطلب : 1862زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام طرح مسکن ملی برای تهرانی ها از روز چهارشنبه به روز شنبه موکول شده است.

ثبت نام مسکن ملی در تهران

ایرنا:«محمود محمودزاده» در خصوص انتشار خبری مبنی بر «حذف تهران از دور دوم ثبت نام مسکن ملی»، اظهارداشت:ثبت نام برای تهرانی ها از روز چهارشنبه به روز شنبه موکول شده است. 

وی گفت:به دلیل اینکه متوجه شدیم همه افراد امکان دسترسی به اینترنت خانگی را نداشتند و کافی نت ها هم تعطیل بوده است، تصمیم گرفتیم مهلت ثبت نام را برای مردم ١٧ استان افزایش داده و تا ساعت٢٤ امروز تمدید کنیم بر این اساس ثبت نام تهرانی ها از امروز به روز شنبه موکول شد. 

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت:بر این اساس ثبت نام در٩ استان باقی مانده روز پنج شنبه و ثبت نام در شهرهای جدید تهران برای تهرانی ها روز شنبه انجام می شود. 

محمودزاده در خصوص ظرفیت مسکن ملی برای تهرانی ها در دور دوم، گفت:ثبت نام در شهرهای ایوانکی، پرند و هشتگرد قطعی است اما برای ثبت نام در شهر پردیس امروز جلسه ای در وزارت راه برگزار می شود تا نسبت به ظرفیت این منطقه و امکان ثبت نام نتیجه گیری شود. 

به گفته محمودزاده استقبال زیاد مردم از مسکن ملی پردیس باعث شد ظرفیت این شهر در همان دور اول کامل شود. 

وی همچنین خبر داد که تهرانی ها هم می توانند پیامکی در دور دوم ثبت نام کنند که این تصمیم برای کنترل شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است. 

محمودزاده گفت:بر این اساس متقاضیان مسکن ملی در ٩ استان باقی مانده و همچنین تهران علاوه بر مراجعه به سایت مسکن ملی می توانند از طریق شماره پیامکی 300073640 ثبت نام کنند.

انتهای پیام/م

زمان ثبت نام تهرانی ها در دور دوم مسکن ملی تغییر کرد

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مسکن مهر
وبگردی