مرگ عروس و داماد

ماجرای مرگ دردناک عروس و داماد 5 دقیقه بعد مراسم عروسی

کد مطلب : 7954تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
عروس و داماد جوان که مدت زیادی عاشق یکدیگر بودند، بعد از مراسم عروسی در طی اتفاقی جانشان را از دست دادند.

مرگ تلخ عروس و داماد 5 دقیقه بعد از عروسی!

یکی از اتفاقات فراموش نشدنی برای هر یک از ما در طول زندگی مان قطعا ازدواج با فردی است که به او علاقه داریم و میخواهیم ادامه ی زندگی مان را در کنارش با لحظاتی زیبا سپری کنیم برای همین دوست داریم از لحظه آشنایی تا مراسم ازدواج و بعد از آن، تلاش خود را برای فراموش نشدن لحظات خاطره انگیزمان انجام دهیم ولی گاهی یک اتفاق تلخ میتواند همه چیز را تغییر داده و رنگ دیگری به زندگی بدهد، مثل ماجرای غم انگیزی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

زوج جوان آمریکایی به نام های " هارلی مورگان " 19 ساله و " ریانون بودریائوکس " 20 ساله مدت کوتاهی پس از آشنایی باهم ازدواج کردند. از قرار معلوم این زوج جوان که بعد از انجام مراسم ازدواج شان، سوار بر اتومبیل با همراهی اعضای خانواده شان به سمت محل مورد نظر برای زندگی شان در حال حرکت بودند که حادثه ای رخ داد.

برنامهریزی ها آنگونه که پیش بینی می شد، پیش نرفت! آنها در اتوبان 5 لاینه در حال حرکت بودند که یک کامیون که یک تراکتور به آن وصل بود، از پشت با اتومبیل این زوج جوان برخورد کرده و در نتیجه کنترل اتومبیل از دست راننده خارج و در حاشیه اتوبان واژگون شد. این اتفاق زمانی رخ داد که خواهر و مادر هارلی دقیقا در پشت آنها در حال حرکت بودند.

مرگ تلخ

مادر هارلی در مصاحبه ای با " KFDM " گفت:" من مرگ کودک خودم را مشاهده کردم. من تمام تلاشم را کردم که پسرم را از اتومبیل بیرون بیاورم... این تصویری است که در بقیه زندگی من وجود خواهد داشت. من آنرا فراموش نخواهم کرد..."

مرگ عروس و داماد

این زوج جوان گویا از گذشته عاشق یکدیگر بودند که متاسفانه دقیقا 5 دقیقه بعد از عروسی و تصادف شدیدی که تجربه کردند، جانشان را از دست دادند و راننده کامیون دستگیر شده است و هم اکنون در حال بررسی دقیق توسط پلیس می باشد.

ماجرای مرگ دردناک عروس و داماد 5 دقیقه بعد مراسم عروسی

3.8349
این مطلب مفید بود ؟26584
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
کامی1400-08-25
عشق واقعی همینه تا اخر با هم بودن.
مهم نیست زمانش چقدر باشه
428
وبگردی