عکس جنین
هفته ها می گذرد و مادر و جنین هر دو در انتظار دیدن یکدیگر روزها را سپری می کنند تا به لحظه ی زیبای تولد برسند اما یک عکس جنین نارس با حال و هوایی دیگر امید به زندگی را به دنیا القا کرد.

ماجرای عکس جنینی که هنگام تولد دست جراح را گرفت

19 آکوست 1999 بود که جراح در حین به دنیا آوردن نوزادی تقریبا نارس حیرت زده شد ، جنین 21 هفته ای دست پزشک را گرفته بود تا وارد دنیایی تازه شود. تصویری که مشاهده می کنید گویای تمام احساس و شوق زندگی در این نوزادی است که امروز 17 ساله شده است.

عکس جنین

عکس جنینی که دست جراح را گرفت

داستان تولد و شهرت عکس جنین نارس

17 سال پیش دکتر " جوزف برونر " پذیرفت تا یک جراحی زایمان پرخطر را انجام دهد و به بیمارش قول داد تا تمام تلاشش را برای نجات جنین انجام دهد. نوزاد داخل شکم مادر مشکل ستون فقرات داشت و دیگر امکان ماندن در رحم مادر برای او وجود نداشت به همین دلیل او بایستی قبل از موعد تولد به دنیا می امد. با تمام خطرات و سختی ها جراح موفق به خارج کردن نوزاد از شکم مادر شد و ماهها تلاش منجر به رفع گوشه ای از مشکلات حرکتی در دستان ساموئل شد ولی او برای بهبود راه طولانی در پیش داشت .در حال حاضر، ساموئل پسری 17 ساله است که با کمک ابزار پزشکی برای زانو و ویلچر حرکت می کند اما با این حال طرفدار بازی بسکتبال و شنا است.عکسی که دنیا را تکان داد به تصویر " امید به زندگی " شهرت یافت و امروز بعد از گذشت 17 سال از آن ماجرا همچنان محبوبیت این عکس در فضای مجازی بیشتر از میلیون ها عکس دیگر است.

عکس دوست داشتنی جنین نارس که دست پزشک جراح را گرفت

عکس زیبای جنین

عکس جنین

زیباترین عکس جنین در حال تولد

عکس جنین ، داستان و عکس جنین نارسی که مشهور شد

4.4436
این مطلب مفید بود ؟38155
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن
برچسب : جنین
وبگردی