ستاره اسکندری

ستاره اسکندری بازیگر رقص روی شیشه شد + عکس

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1397کد مطلب : 71301زمان مطالعه : 2 دقیقه
ستاره اسکندری بازیگر سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه شد و به همراه علیرضا زمانی نسب جدیدترین بازیگر سریال رقص روی شیشه جلوی دوربین رفت.

رقص روی شیشه بازیگر جدید گرفت

سریال رقص روی شیشه بازیگر جدید گرفت . بعد از حضور بازیگرانی چون بهرام رادان ، مهتاب کرامتی ، حامد کمیلی ، مهرداد صدیقیان و امیر آقایی بازیگر جدید این سریال معرفی شد.

مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از بازی ستاره اسکندری در سریال جدیدش داد.

بازی ستاره اسکندری در سریال رقص روی شیشه

مهدی گلستانه با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :ستاره اسکندری و علیرضا زمانی نسب جدیدترین بازیگرانی هستند که به پروژه رقص روی شیشه پیوستند.

ستاره اسکندری و علیرضا زمانی نسب

ستاره اسکندری و علیرضا زمانی نسب در رقص روی شیشه

به گزارش مشاور رسانه ای مجموعه ویژه نمایش خانگی رقص روی شیشه، این سریال همچنان در مرحله انتخاب بازیگر است و ستاره اسکندری و علیرضا زمانی نسب، بازیگران جدیدی هستند که حضور آنها در فهرست سریال قطعی شده است. در آخرین روزهای پیش تولید به زودی بازیگران مطرح دیگری به جمع بازیگران فعلی اضافه می شوند و دو چهره جدید نیز با این سریال به سینمای ایران معرفی خواهند شد.

سعید کنگرانی بعد از 14 سال دوری در رقص روی شیشه

سعید کنگرانی پس از ١٤ سال دوری از بازیگری، در مجموعه شبکه نمایش خانگی رقص روی شیشه مقابل دوربین می رود.

سعید کنگرانی

سعید کنگرانی در رقص روی شیشه

سعید کنگرانی، بازیگر قدیمی سینمای ایران که اولین حضور او در یک سریال مربوط به مجموعه دایی جان ناپلئون به کارگردانی ناصر تقوایی می شود، حالا در دومین تجربه حضور در یک سریال، به جمع بازیگران مجموعه شبکه نمایش خانگی رقص روی شیشه پیوسته است.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین در رقص روی شیشه

تاکنون حضور بازیگران مطرحی چون :بهرام رادان ،مهتاب کرامتی،امیر آقایی، میترا حجار، مهرداد صدیقیان، حامد کمیلی ، بیتا فرهی و سعید کنگرانی در این فیلم قطعی شده است و فرزاد فرزین خواننده پاپ کشورمان نیز در رقص روی شیشه به ایفای نقش خواهد پرداخت.

رقص روی شیشه با یک نگاه اجتماعی خاص و براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی در ٢٦ قسمت به نگارش درآمده است.

رقص روی شیشه

ستاره اسکندری ، مهرداد صدیقیان و مهتاب کرامتی در رقص روی شیشه

عوامل سریال رقص روی شیشه عبارتند از تهیه کننده:پیمان جعفری، کارگردان:مهدی گلستانه، مجری طرح:مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران:مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری:امیر نوبخت، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:آنیتا جواهرچی، مدیر تولید:فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراح لوگو:محمد روح الامین، عکاس:حبیب مجیدی، طراح جلوه های ویژه بصری :بهنام خاکسار،مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:میثم محمدی.

ستاره اسکندری با نقشی متفاوت در رقص روی شیشه + عکس

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی