ثبت نام طرح مسکن ملی

ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن + جزئیات جدید

تاریخ انتشار : 27 آذر 1398کد مطلب : 2181زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرحله دوم ثبت نام در پنج استان کرمان، زنجان، خراسان جنوبی، اصفهان و هرمزگان از شنبه 30 آذر همزمان با فاز هفتم ثبت نام ها در تهران، قزوین و البرز آغاز می شود.

ثبت نام طرح مسکن ملی

پایگاه اطلاع رسانی دولت: به نقل از وزارت راه و شهرسازی؛ معاون مسکن و ساختمان از آغاز مرحله دوم ثبت نام در پنج استان کرمان، زنجان، خراسان جنوبی، اصفهان و هرمزگان از شنبه 30 آذر همزمان با فاز هفتم ثبت نام ها در تهران، قزوین و البرز خبر داد. 

محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری این وزارتخانه از آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در پنج استان زنجان، اصفهان، خراسان جنوبی، کرمان و هرمزگان از روز شنبه 30 آذر خبر داد. 

معاون مسکن و ساختمان با اشاره به اینکه مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به دلیل افزایش تقاضا و تامین زمین در استان هایی که در مرحله اول ثبت نام کرده اند بار دیگر آغاز می شود، ادامه داد:هم اکنون برنامه ریزی ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در 41 شهر پنج استان هرمزگان، زنجان، کرمان، خراسان جنوبی و اصفهان برنامه ریزی شده است. 

وی افزود:ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان برای شهرهای کرمان، سیرجان، بم، بزنجان، ریحان، هماشهر، جوزم، دهج، شهداد، اندوهجرد، گلباف، جوپار، ماهان، خاتون آباد، ارزوئیه، محی آباد، باغین، چترود، هجدک، رابر، فهرج، نرماشیر، نظام شهر، جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، منوجان، رودبار، قلعه گنج و فاریاب، در استان اصفهان برای شهرهای کاشان، قمصر، جوشقان قالی، نایین و انارک، در استان خراسان جنوبی در شهرهای بیرجند، طبس و نهبندان و در استان زنجان در شهرهای زنجان و آب بر و در استان هرمزگان برای شهر جاسک انجام خواهد شد. 

محمودزاده تصریح کرد:روز 30 آذر و همزمان با آغاز ثبت نام فاز هفتم در استان های تهران، البرز و قزوین، ثبت نام 5 استان مرحله دوم نیز انجام می شود.

انتهای پیام/م

زمان آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن و ثبت نام تهران

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی