کشف بچه روح
تاکنون تعداد زیادی از مستندات در زمینه وجود یا عدم وجود روح دیده ایم. اما تا به حال تصاویر یک بچه روح سرگردان و در حال بازی را دیده اید؟!!

کشف بچه روح در حال بازی در خانه!

همواره یکی از مهم ترین سوالاتی که انسان از گذشته تا هم اکنون داشته است، وجود یا عدم وجود روح در کنار ما می باشد که این یکی از سوالاتی است که شاید پاسخ دقیقی برای آن کشف نشود. با این حال برخی با وجود مستنداتی که منتشر می شوند، بر این باور هستند که ارواح وجود دارند و برخی دیگر آنها را کاملا ساختگی تصور می کنند.

اما نظر شما درباره ارواح چیست؟! آیا آنها در کنار ما هستند و ما می توانیم ببینیم؟! با این وجود اخیرا تصاویری در صفحات مجازی توسط یکی از کاربران منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود که در آن یک بچه روح سرگردن در خانه وجود داشت و در حال بازی و گشت و گذار در خانه بود.

بچه روح

این واقعا شوکه کننده است! همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، یک گربه در اتاق نشیمن نشسته است و بجزء گربه شخص دومی در کار نیست! اما اگر کمی بیشتر دقت کنید می توانید هاله سفید رنگی را در سمت راست تصویر مشاهده کنید که نشانه ای از یک بچه روح بازیگوش است که در حال بازی می باشد.

روح در خانه

این تصاویر در 8 اوت سال جاری و ساعت 12:54 دقیقه صبح توسط دوربین های امنیتی خانه ثبت شده اند که تاکنون بیش از چند هزار بازدید را به خود جذب کرده است و یکی از خبرهای ویروسی اخیر می باشد. با این حال برخی از کاربران آنرا یک ذره گرد و غبار دانستند و برخی دیگر آنرا یک تار عنکبوت اعلام کردند که در حال تکان خوردن می باشد!!

بچه روح سرگردان در حال بازی در یک خانه + عکس

3.148
این مطلب مفید بود ؟3018
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : روح انسان
وبگردی