کشف جسد

کشف جسد مرد جوان از کف کمد دیواری توسط مستاجر جدید !

تاریخ انتشار : 15 تیر 1398کد مطلب : 9665زمان مطالعه : 1 دقیقه
مستاجر جدید خانه در حوالی میدان شهدا یک جسد را از کف کمد دیواری منزلش پیدا کرد. راز جسد مرد جوان چیست؟

کشف جسد از کف کمد دیواری

خبرآنلاین:جسد مردجوانی از کف کمد دیواری خانه ای استیجاری در شرق تهران کشف شد.

روز جمعه زنی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 مدعی شد حدوداً یک هفته قبل به منزل جدیدشان در منطقه میدان شهدا نقل مکان کرده و در آنجا مستاجر است، اما بوی بسیار نامطبوعی از داخل کمد دیواری داخل اتاق خواب منزلشان به مشام می رسد و از پلیس تقاضای کمک کرد. 

درپی این تماس، عوامل کلانتری شهدا در محل حاضر شده و با بررسی اولیه مشخص شد بوی نامطبوع متصاعد شده، احتمالا به خاطر وجود یک جسد داخل کمد است. 

بررسی های بیشتر نشان داد کف کمد تازه ساخته شده و نمناک است لذا طی هماهنگی با بازپرس کشیک قتل، کف کمد برداشته شد که با براشتن کف کمد با جسد مردی مواجه شدند که حدوداً 70 سانتی متر پایین تر از کف کمد دفن شده و دست و پایش بسته بود. 

بررسی های بیشتر نشان داد مقتول متولد 1358 بوده و پیش از این به همراه همسر و دخترش ساکن این منزل بوده اند. با توجه به شواهد موجود، ظن به این رفت که همسر مقتول مرتکب جنایت شده لذا دستورات برای دستگیری همسر مقتول و دخترش صادر شد و عوامل کلانتری شهدا در محل سکونت جدید این افراد حاضر شده و همسر 46 ساله مقتول و دخترش را بازداشت کردند. 

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد:بازجویی اولیه از متهم صورت گرفته و وی برای بررسی های بیشتر تحویل اداره دهم آگاهی شده است.

انتهای پیام/م

کشف جسد مرد جوان از کف کمد دیواری توسط مستاجر جدید !

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی