رفع چین و چروک

رفع چین و چروک در کوتاه ترین زمان !

کد مطلب : 43310زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای رفع چین و چروک های صورت خود از این ماسک پیشنهادی غافل نشوید.

رفع چین و چروک های صورت با ماسک

بوجود آمدن شیارهای عـرضی در پیشانی و شیارهای طـولی در بین دو ابرو و نیز شیارهای کنار چشم ها و دهان و بر روی گونه ها را چروک نامند.

چین و چروک دارای علامت های مختلفی از جمله افزایش سن است که در این مورد هر چقدر مراقبت های زیبایی را برای پوست تان لحاظ کنید باز هم دچارش می شوید.

از بین رفتن کلاژن پوست از علت های چین و چروک است.

 چین و چروک

پاکسازی چین و چروک صورت

کلاژن باعث سفت شدن و انعطاف پذیری سطح پوست می شود. ماسک های کریستالی کلاژن در طی یک شب چین و چروک را از بین می برد و پوست شما را صاف می کند. با گرمای بدن کلاژن وارد بدن می شود و به طور مستقیم از منافذ عبور می کنند.

در ادامه ی مطلب راهی را برای از بین بردن چین و چروک پوست ذکر خواهیم نمود:

وسایل لازم:

  • حوله
  •  آب گرم
  •  لایه بردار
  •  ماسک کلاژن

 چین و چروک صورت

آماده ماسک برای چروک های صورت

نحوه ی انجام :

صورت خود را به آرامی با آب گرم و لایه بردار بشویید. حوله ی خشک را روی صورت خود قرار دهید اما روی آن نمالید. در واقع نمی خواهیم قبل از چسباندن ماسک باعث آسیب و حساسیت پوست شویم.

ماسک را از بسته بیرون بیاورید و بلافاصله روی پوست خود قرار دهید. بهتر است ماسک قبل از قرار داده شدن روی پوست کمترین میزان برخورد با هوا را داشته باشد.

ماسک را از گوشه های دماغ کاملا به پوست بچسبانید و هوای بین آن را بگیرید. ماسک را یک شب کامل روی صورت خود قرار دهید. از انجا که این ماسک خیس نیست، روی تشک یا بالش نمی چکد.

ماسک را روز بعد دور بریزید زیرا مواد مغذی و کلاژن ها در طول شب جذب شده اند و چیزی برای دفعه ی بعد باقی نمانده است. در آخر، صورت خود را با آب گرم بشویید و با حوله خشک کنید.

 چروک پیشانی و چروک ابرو

از چین و چروک خلاص شوید!

رفع چین و چروک در کوتاه ترین زمان !

4.340
این مطلب مفید بود ؟346
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از phow / ک.ک
وبگردی